PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 331
ocen
7,8 10 1 834331
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

ludzie

ocenił(a) film na 5

Ludzie co wy widzicie w tej bajce !? Ten film jest nudny, a sceny z wszelkimi żartami itp. są
niezabawne. Podajcie mi choć jeden argument, dlaczego ta animacja jest dla was taka
fascynująca.

ocenił(a) film na 10
Wojt1215

bo nie poddano nas zabiegowi lobotomii i nadal mamy poczucie humoru - w przeciwieństwie do ciebie...

użytkownik usunięty
jeansibelius

A mnie się Shrek także nie podobał. Niesmaczny, nieśmieszny i żenujący.

użytkownik usunięty
Wojt1215

pomysl oryginalny, animacja i muzyka super, ale tak jak piszesz ten film jest nudnawy i niesmieszny
z jakiegos powodu akademia uznala, ze nie bylo slabszego filmu animowanego w 2002 i przyznala nagrode, a ludzie sie chyba zachlysneli tym oskarem i z marszu dali 10

ocenił(a) film na 9

A mi się on podobał. Dla mnie był zabawny.

ocenił(a) film na 10
Wojt1215

,,Shrek'' to najlepszy film animowany jaki widziałam. Jeśli ty nie widzisz w nim nic śmiesznego to znaczy że nie masz poczucia humoru. Ten film jest zabawny, nawet momentami romantyczny, poza tym świetna muzyka. Miliony ludzi kochają ,,Shreka'' i uważają go za super zabawny film.

zoriia

nauczcie sie odruzniac Trolla od uzytkownika ^^

Wojt1215

Shrek jest świetny. I nie widzę w nim nic niezabawnego. Jest śmieszny, całkiem dobra animacja, genialny dubbing i interesująca fabuła.

użytkownik usunięty
Zuzulek

dubbing jest zdecydowanie najlepszy. ;) humor troszkę niesmaczny momentami, ale śmieszny. ogólnie oceniam na 7. jedna z lepszych bajek animowanych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones