PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 318
ocen
7,8 10 1 834318
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

Shreka kształtuje się na początku jako odrażającą postać. Ma on sprawiać wrażenie strasznego i nieogarniętego ogra, którego wszyscy w koło się boją. Z drugiej strony jednak przedstawia to w negatywnym świetle również nas ludzi - w końcu chcieli go nadziać na widły i zapewne zgładzić..
Nie wspomnę już o historii rodziny Niedźwiadków. Mama niedźwiadek w późniejszej sekwencji służyla Lordowi F jako dywan..
Ciastek torturowany przez Farquada.. Chciałbym zauważyć, że to jednak bajka dla dzieci..
Myślę, ze kult tej animacji polega na tym, że jest to całkiem ładnie nagrane, fabularnie też trzyma się to kupy. .
To co jest wartością dodatnią tej produkcji to niewątpliwie polskie wersje jezykowe i samo tłumaczenie. Jedna z niewielu produkcji animowanych, które wolę ogladac z dubbingiem anizeli z napisami ( z angielskim trochę u mnie na bakier :/).
Mimo wszystko w obecnych czasach bajek animowanych zupelnie bez treści i morału mogę polecić te bajkę do obejrzenia dla dzieci. Moje z pewnością ją obejrzą, jednak jako dobry rodzic trzeba też zapobiegać. Dlatego pewne wątki należy jeszcze na spokojnie "obgadać" z maluchem ;)

Mateusz_Luszczynski

twoj stary to odrazajoca posatca

ocenił(a) film na 6
parkmisoo3

Tylko tyle masz do powiedzenia? Może rozwiń się szujo a nie rzucasz tekstami rodem z gimbazy.. Żałosne to jest..

Mateusz_Luszczynski

ty sie chyba złamasie jeden w szkole nie rozwijales i teraz nie rozumiesz o co w tej produkcji chodziło mendo. Nowe mkonto bo limit akcji wyczerpany, farmazonie jeden ty

ocenił(a) film na 6
parkmisoo1

No to powiedz o co chodziło w tej produkcji. Mam prawo do swojej opinii i o tym pisze. A obrażanie bez powodu to domena jakiś zrytych niedopieszczonych fajfusów. Chyba nie muszę Ci mówić że się do nich zaliczasz. NAWET uargumentowac wypowiedzi nie potrafisz. Wracaj do swojej ciemnej piwnicy i dalej żyj w swoim świecie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
parkmisoo1

Wiesz o czym piszesz dzieciaku? Wracaj lepiej do książek bo internet to nie miejsce dla podludzi. Pozdro

Mateusz_Luszczynski

Jesteś pewnien że w nazwisku nie nie powinno być leszcz zamiast luszcz, a po za tym spie///rdalaj ąąąąąąą

ocenił(a) film na 6
parkmisoo1

Może pochwal się swoimi danymi gnido a nie obrażaj innych po nazwisku. Zapewniam cię że błędu w nazwisku nie ma.. Może idź się pobaw do piaskownicy i wroc tutaj jak już dorośniesz do dorosłej konwersacji i wymiany zdań..

Mateusz_Luszczynski

Moje dane są ogólnie dostępne na profilu, pozdrawiam

Mateusz_Luszczynski

pozdrawiam z rodzinką

ocenił(a) film na 6
parkmisoo1

Masz rację zajmij się rodziną.. o ile ona istnieje i cie w niej akceptują..

Mateusz_Luszczynski

mateusz prosze zaakceptuj moją miłość, możesz być na górze jak chcesz

ocenił(a) film na 6
parkmisoo1

Dość tej żenującej wymiany zdań. Trzeba wiedzieć kiedy ustąpić. Dużo zdrowia życzę.

Mateusz_Luszczynski

mateusz nie zostawiaj mnie na lodzie, jesteś seksowny i już

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones