PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,7 215 579
ocen
6,7 10 1 215579
6,0 24
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Wolicie Shreka czy Epokę Lodowcową ? Bo ja wole Shreka, ale Epoka tez jest niezła. Shrek był pierwszy i dlatego wole Shreka.

ocenił(a) film na 8
szpszakal123

Ja też wolę Shreka, choć na początku, to Epoka zaczynała być lepsza od Shreka, ale teraz jest zupełnie na odwrót.

Shrek (2001) - bardzo mi się podobał. Pierwsza część Shreka, była trochę agresywna, ale można było się pośmiać. Osioł to wymiatał w tym filmie. Dam 8/10

Epoka Lodowcowa (2002) - To było po prostu ARCYDZIEŁO :D !!!! Dobra fabuła, dobry humor, uczuciowy klimat. Wtedy Epoka Lodowcowa zaczynała być lepsza od Shreka. Dam 10/10

Shrek 2 (2004) - To też było ARCYDZIEŁO. Druga część Shreka, miała dobry humor, dobra akcja i nie była taka agresywna. Wtedy Shrek był tak samo rewelacyjny jak Epoka. Dam 10/10

Epoka Lodowcowa 2 (2006) - Dno, kicz i beznadzieja. Tak spierdolonego filmu dawno nie widziałem. Druga część Epoki Lodowcowej, to było nieporozumienie. Humor na poziomie gówniarzy z podstawówki, fabuła dziwna, z Mańka i Diega, zrobili agresywne postacie. To była porażka. Dam 1/10

Shrek 3 (2007) - Podobał mi się, ale czegoś mi w nim brakowało i fabuła trochę pokręcona. Brakowało mi w trzeciej części Shreka tej dobrej akcji, co w poprzednich częściach Shreka. Ale było przynajmniej śmiesznie. Dam 8/10

Epoka Lodowcowa 3 (2009) - Trochę naprawili już tą Epokę. Dużo śmiesznych momentów nie było, ale była za to prosta fabuła i jakaś nareszcie dobra akcja w tej Epoce Lodowcowej 3. Ogólnie 3 część Epoki Lodowcowej niezła i przynajmniej lepsza od dwójki, ale do jedynki jej bardzo daleko.

ocenił(a) film na 6
Mietas93

ja wole Ice Age, dlaczego hmmmm chyba za sprawą rozbrajającego leniwca i tej wiewiurki co mi przypomina kojota z CN

ocenił(a) film na 6
szpszakal123

Trudna sprawa - Shrek, a Epoka Lodowcowa. Póki co stawiam je na równi, więc nie mam zdania.
Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 8
szpszakal123

Shrek.Epoka lodowcowa w ogóle mi się nie podobała.

ocenił(a) film na 6
kassssssska

Ja też się rozpiszę.

Shrek-1 Bardzo fajna komedia, dużo śmiechu i w ogóle... Czuć powiewem.

Epoka Lodowcowa-1 Świetny humor a szczególnie wiewiór Scrat i leniwiec
Sid (szacun dla Pazury). Jak dla mnie porównywalny z jedynką Shreka.

Shrek-2 Lepsza od Epoki ale Jedynka Shreka ciut bardziej mi przypadła do
gustu. Ogólnie wporzo film.

Epoka Lodowcowa-2 Jak obejrzałem pierwszy raz to mi się podobała ale
muszę przyznać że widziałem ją przed 1 i po obejrzeniu poprzedniczki
muszę stwierdzić że leży i kwiczy a te dwa oposy są mega irytujące P.S.
Brak połączenia fabularnego z 1 też daje minus.

Shrek-3 Rozczarowanie ale coś tam jeszcze zostało. Mimo to salw śmiechu
nie było (no może nie za pierwszym razem).

Epoka Lodowcowa-3 Nie oglądałem ale słyszałem że totalna klapa. Mimo to
nie wypowiadam się.

No cóż wyszło na to że wolę zielonego ogra od paczki zwariowanych
zwierzaków. Shrek u mnie wygrywa.

szpszakal123

Shrek rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones