PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556864}

Sherlock Holmes: Gra cieni

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
7,6 278 tys. ocen
7,6 10 1 277567
6,4 36 krytyków
Sherlock Holmes: Gra cieni
powrót do forum filmu Sherlock Holmes: Gra cieni

Szkoda, bo chciałem obejrzeć. Bez torrentów jednak się nie obejdzie.

tix666

Ja też wolałabym obejrzeć ten film w 2D. Niezależnie jednak od tego, czy film zostanie tylko przekowertowany do 3D, czy od razu w nim stworzony (jak Avatar), to zawsze w kinach również jest wersja 2D, więc nie ma się o co martwić.
Przynajmniej w większości kin ;)

tix666

A mnie 3D nawet się spodobało (w "Avatarze" fajnie wyglądali prawdziwi aktorzy.. animki mniej). Z chęcią obejrzę Holmesa trójwymiarowego, choć nie zamierzam się ciąć, jeśli jednak ostatecznie film wyląduje jako 2D:)

ocenił(a) film na 10
tix666

Ja wolałabym obejrzeć w 2D. Nie rozumiem tego "szału" na 3D. Avatar nie przypadł mi do gustu, Alicja w 3D też mnie nie powaliła, i gdybym mogła to w kinie obejrzała bym normalnie. Dla mnie ani to fajne, ani nie daje jakiegoś dużego efektu.
Sherlock powinien być wg. mnie zrobiony normalnie.

Szucia

Szucia, zgadzam się z tobą w 100 % . Alicja w 3D była niemalże taka sama gdy ściągnęło się okulary -.-
zdecydowanie wole Sherlocka w 2D.

ocenił(a) film na 8
devillady

Szczerze mówiąc wszystko mi jedno, czy będzię w 3D, czy w 2D. Za dużej różnicy nie widzę. 3D nie daje jakiegoś piorunującego efektu, więc będę po prostu zadowolona jak zrobią dobry film obojętnie w którym wymiarze.