PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271514}
6,5 68 408
ocen
6,5 10 1 68408
6,2 27
ocen krytyków
Shazam
powrót do forum filmu Shazam!

No perełka. Moment godny zapamiętania, szanuję.

xtwelvebulletsx

Pol sali kinowej powiedzialo "wow" :)

ocenił(a) film na 8
xtwelvebulletsx

fajne były nawiązania do innych postaci DC a ostatnia scena rzeczywiście spowodowała wielkie WOW!

ocenił(a) film na 9
wokul81_vol_2

Tak, ale to pewnie podstawiony jakis koles a nie Cavill bo go zwolnili

xtwelvebulletsx

Ten niedożywiony "Superman" bez głowy niosący śniadanie w szkolnej stołówce? Nie dość, że studio okazało brak szacunku dla postaci Cavilla, to nie umiem sobie wyobrazić, że Superman z MoS/BvS by się tak zachowywał.

JohnnyDepp4LIFE

meh, było zabawnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JohnnyDepp4LIFE

Chłopcze, wyluzuj trochę. NIe musisz być wulgarny. Nikt tu nie jest winni, że Ty nie masz poczucia humoru.

Janhalb

Nie rozmawiam z dziećmi które mają kubusia puchatka na avatarze.

JohnnyDepp4LIFE

O, popatrz, a właśnie rozmawiasz :-)

Dzieckiem, chłopcze, byłem a czasach, kiedy Twoi rodzice na stojąco pod stół wchodzili.

A nawet jakby miał pięć lat, to nie upoważnia Cię do chamskich odzywek. Więc - jako rzekłem wyżej - wyluzuj.

Janhalb

Przecież to jakis troll, multikonto Kinomaniaka616 Sakuya Sipera Dziuzeppe czy inny Ojzasz zrobiony przez chorego psychomarvelite, jakich tu na peczki!!!

ocenił(a) film na 8
xtwelvebulletsx

Nie zrozumiałem ostatniej sceny. Wyjaśniłby ktoś?

ocenił(a) film na 4
xtwelvebulletsx

ale ostatnia scena to byla po napisach

ocenił(a) film na 3
biszek

Jeżeli po napisach, to przykre. Wyszliśmy przy pierwszych. Od początku widać brak pomysłu na coś oryginalnego, własnego. To był bardziej film fabularny, ze scenami a'la Fantasy z a'la humorem. Szkoda. Ewentualny kolejny może kiedyś obejrzę w TV.

gguzowski

Każda jedna scena w tym filmie była słaba. Jeden z najgorszych filmów komiksowych.

ocenił(a) film na 1
JohnnyDepp4LIFE

Fakt, katastrofa, nie wiem kto nakręca punkty temu dziełu, ja się wynudziłem a kumpel zasnął

ocenił(a) film na 8
gguzowski

Przecież każdy film jest fabularny. Zawsze masz jakąś fabułą, no nie?

ocenił(a) film na 4
xtwelvebulletsx

O ile film był średni to końców z power rangers dobiła go totalnie. Nudny przewidywalny i dla dzieci max do 13 roku zycia. Nic w tym filmie nie było jakies wow czy zeby cos nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones