PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10803}

Sezon rezerwowych

The Replacements
6,9 12 294
oceny
6,9 10 1 12294
Sezon rezerwowych
powrót do forum filmu Sezon rezerwowych

gorszego filmu z Keanu jeszcze nie widzialam!!!!! (a widzialam prawie wszystkie) on sie nie nadaje do komedii!!! chociaż w "Słodkim listopadzie" wypadł nawet fajnie.. ale w tym.... :(((((((( lepiej nie pisac.. buuu...
scenariusz -- nic szczególnego... wszystko można było przewidzieć.. typowy film o football'u.. ..
mialam zamiar w połowie go wyłączyc, ale ze względu na Keanu tego nie zrobilam.. miałam cały czas nadzieję, ze zaskoczy mnie jednak czyms... zawiodłam się jednak... szkoda:(((((

Ona

No to "fajnie" że oglądałaś "Słodki Listopad" z Keanu ale szkoda że nie zauważyłaś iż nie była to komedia. Twój pogląd na ten rewelacyjny film sprawił, że zachciało mi się kupę i muszę iść się załatwić i właściwie to nie wiem po co to robię, bo szkoda pisania na blogu z takimi Niuńciami.

ocenił(a) film na 7
Ona

NIE NIE NIE!!! Ten film jest średni. Ale Keanu w komediach jest genialny(pomijając to). Polecam obejrzenie Billa i Teda 1 i 2 oraz Kocham Cie na zabój :D Komedia stworzyła tego aktora, Matrix go tylko wypromował.

ocenił(a) film na 8
Ona

Czy ty wogule znasz pojęcie słow DNO
Proponuje ci przeczytać opowiadanie Zofii Nałkowskiej pod tytułem "Dno" z seri "Medaliony"
Może wtedy zrozumiesz jakie głupty tu wypisujesz ...

ocenił(a) film na 3
Tibn

Zdecydowanie znajomość dzieł Nałkowskiej nie jest niezbędny żeby wiedzieć, że ten film zalatuje szmirą. Zrozumiałbym gdyby taka rzewna przypowiastka powstała na początku lat 80tych, ale nie teraz. Reeves jak Reeves, ale co tam robił Gene Hackman do jasnej cholery?!

ocenił(a) film na 10
Boora

Jak to co tam robił? Po prostu grał powierzoną mu rolę, nie zauważyłeś? A film jest po prostu świetny, no ale niestety niektórzy nie rozumieją tego typu filmów, współczuję

mikey21_84

ciekawe czy kolega widzał bratcwo sprawiedliwosći , to jest dopiero dno

ocenił(a) film na 9
Ona

...Czego Ty sie spodziewałaś po dziale ;komedia, sportowa .??????????
W/g mnie tak właśnie powinna komedia sportowa wygladać , trzeba patrzeć co sie ocenia i pod jakim kątem

ocenił(a) film na 6
cacek24

Do wszystkich którzy dają po naście emotek/wykrzykników/pytajników - to oznaka niezrównoważenia psychicznego. :P
Film całkiem przyjemny. Lubię od czasu do czasu obejrzeć komedyjkę, a tutaj grało paru lubianych przeze mnie aktorów(NIE, to NIE chodzi Reevsa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones