PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698647}

Seria Niezgodna: Wierna

The Divergent Series: Allegiant
6,1 73 617
ocen
6,1 10 1 73617
3,0 2
oceny krytyków
Seria Niezgodna: Wierna
powrót do forum filmu Seria Niezgodna: Wierna

Książka a flim

ocenił(a) film na 7

Z niezgodną czytałem pierw książki a później oglądałem filmy, przy Igrzyskach Śmierci o wiele bardziej podoba mi się książka (wiele więcej szczegółów) ale przy Niezgodnej filmy są Moim zdaniem lepsze od igrzysk... W wiernej jest wiele rzeczy których możecie się nie spodziewać jak to, że Tobias nie jest CG a raczej w ogóle nie jest NIEZGODNYM. Zachęcam was też do przeczytania książki zanim wyjdzie ekranizacja.

Paseb2k4

Ja zawsze wolę książki od filmów, taka ekranizacja Gry Endera była masakrą dla mojego fanowskiego ducha tych cudownych książek, ale wracając do Niezgodnej i Igrzysk... Nie lubię książek pisanych w liczbie pojedynczej i czasie teraźniejszym, bo nie potrafię wczuć się w akcję tam bardzo jak w innych przypadkach, więc tutaj niechętnie wybieram filmy nad książki, choć czytałam wszystkie. W Niezgodnej podobają mi się zmiany w filmie ponad to, co przedstawiono w książce. Aktorzy są dobrze dobrani a na efekty miło się patrzy. Z Igrzyskami to coś innego, bo książki uważam za bardzo dobre mimo stylu pisania autorski. Chodzi mi o to, że gdy oglądam Igrzyska na ekranie jestem... poruszona. Wpływa na to w dużym stopniu mimika twarzy Lawrence, ścieżka dźwiękowa... w sumie dużo rzeczy. Książki czytałam z zaciekawieniem, ale bez tak dużych emocji. No po za końcówką trzeciej książki. To był majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones