PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472390}
7,2 20 380
ocen
7,2 10 1 20380
5,0 4
oceny krytyków
Senność
powrót do forum filmu Senność

Gdzie nie spojrzę tam Małgosia z tą samą niewinno-głupkowato-infantylno-sztuczną minką wciela się (bardziej próbuje, niestety nieskutecznie) w rolę damską.

tak! zgadzam się z Tobą w 100% już wole amatorów niż ją :P

Tez wysypki dostaje na widok tych naszych polskich serialowo-telewizyjnych gwiazdek...

Najslabszy punkt filmu?

wojkij

pasowala do tego filmu, fajna pupe miala :)

Jest kiepska aktorka. Nie umie grać, a każda jej rola jest taka sama. Kiesy ją widze w jakims filmie to mam odruchy wymiotne. Dno.

Wiedzma_5

Miałam duży opór by pójść do kina na ten film widząc, że właśnie M.Kożuchowska jest rolą pierwszoplanową.

Tęsknię w naszym polskim kinie do oryginalnych twarzy, interesujących kreacji, którą poruszają, które na długo zapadają w pamięć...

ocenił(a) film na 9

Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami Gocha jest do bani/żadna z niej aktorka.

ocenił(a) film na 7

Niestety... Kożuchowska zaniża pozoziom filmu zdecydowanie. Szkoda, bo poza nią aktorzy całkiem nieźle dobrani i dobrze grający...

użytkownik usunięty
aigreta

no właśnie, jestem podobnego zdania. film ok, ale ze względu na udział pani wszędobylskiej obniżam notę.

ocenił(a) film na 8

w sumie ciekawie zapowiadała się po pierwszym Kilerze, w drugim była już bardziejHanką z serialu o bliźniakach

joyek

ona jest dobra w teatrze

sierpniowy

Też mi się wydaje, że to aktorka raczej teatralna. Film rządi się nieco innymi prawami. Taki "patos" i swego rodzaju egzaltacja na szkalnym ekranie nie wyglądają dobrze... już raczej sztucznie. Tym bardziej jeśli akcja filmu rozgrywa się we współczesnej rzeczywistości.

Właśnie przez panią Kożuchowską mam problem z ocenieniem "Senności". Irytowała mnie niezmiernie. Gdy tylko pojawiała się na ekranie, miałam szczerą ochotę wyłączyć ten film.

ja już więcej nie pójdę na film do kina z Kożuchowską.. po prostu nie mogę patrzeć na jej przykre miny na twarzy

ocenił(a) film na 9

wyjątkowo dobrze zagrała, ogólnie flm miło zaskakuje

użytkownik usunięty

hahaha! dobre:) zgadzam się w 100%

a już myślałam że tylko ja mam takie odczucia...

Kozuchowska - najsłabszy punkt filmu. W tej roli prędzej widziałbym Krukównę...

ocenił(a) film na 8
Armand

Piekorz nie miała dużego budżetu więc brali takich aktorów którzy chcieli zagrać za mała gażę( informacje potfierdzone przez Zanussiego )

użytkownik usunięty

Kożuchowska jest najgorszą aktorką. Ze wszystkich na świecie. Ja bym lepiej zagrała od niej. :>

ocenił(a) film na 6

Siur..

użytkownik usunięty

Kożuchowska po prostu nie jest wszechstronna. Tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones