PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622476}

Sekrety morza

Song of the Sea
8,1 37 707
ocen
8,1 10 1 37707
8,4 16
ocen krytyków
Sekrety morza
powrót do forum filmu Sekrety morza

zastanawiam się nad pójściem na ten film do kina i chciałbym zasięgnąć jakiś opini,rekomendacji itd.. podkreślam że nie chcę iść ani z kuzynem ani siostrzeńcem tylko sam... czy dla mnie 22-latka ten film mógłby się spodobać,co jest w nim wartościowego, czy poruszy też dorosłego widza?czy zostaje w psychice na długo.. jestem rozdarty i chciałbym wiedzieć na co idę. za odpowiedź z góry dzięki

Gerwarth

Z mojej strony polecam się wybrać na Sekrety morza nawet samemu. Wiek tutaj tak naprawdę nie gra roli, ponieważ autorzy dostosowali bajkę zarówno dla najmłodszych odbiorców (absorbując ich piękną rysunkową animacją i śmieszną historią rodzeństwa), jak i dla tych starszych (którzy poza efektami wizualnymi zwrócą uwagę na przesłanie jakie niesie film). Nie chcę za dużo zdradzać, ale jest to chyba jedyna pozycja, która próbuje przekazać widzowi takie wartości jak miłość (aż po grób), tęsknota, walka o rodzinę i bliskich. Sądzę, że nie jest to tylko moja opinia, gdyż na samej sali kinowej bardzo wielu widzów płakało ze wzruszenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones