PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622476}

Sekrety morza

Song of the Sea
8,1 37 707
ocen
8,1 10 1 37707
8,4 16
ocen krytyków
Sekrety morza
powrót do forum filmu Sekrety morza

Nikt się nie orientuje, czy film będzie można obejrzeć w Polsce?

ocenił(a) film na 8
Rylie

Znalazłam na dwóch lub trzech stronach datę polskiej premiery - 8 maja tego roku. Jednak strona dystrybutora (VUE Movie) na razie milczy na ten temat...

Skathi

Późno, ale ważne, że jest. Mam nadzieję, że faktycznie będzie dostępny w kinach a nie "jeden seans o 8.00". :) No i jeszcze zobaczymy, czy dystrybutor coś napisze.

Rylie

Jednak! https://www.facebook.com/video.php?v=785826761484412

Rylie

Z dubbingiem??!!! CZEMU

szarosen

Mimo wszystko grupą docelową są dzieci. :( Tym niemniej najchętniej obejrzałabym w wersji oryginalnej z napisami. Jak zobaczyłam polski zwiastun, to dziwnie było słyszeć polskie głosy. Chociaż ogólnie jak chodzi o animacje to mam raczej dobre wrażenia z dubbingu, więc może nie będzie źle. :)

Rylie

chyba będę zmuszona ściągnąć wersję z napisami, choć wolałabym iść do kina :( ja nie traktuję takich animacji jak filmów dla dzieci, tylko jak dziedzinę sztuki (nie wyobrażam sobie "The Secret of Kells", "Ernest et Célestine" albo "Le tableau" z dubbingiem!)

szarosen

Rozumiem, też tak do tego podchodzę :D Na pewno pójdę do kina, ale pewnie w oryginale również postaram się zobaczyć. W sumie filmy dla dzieci też mogą być sztuką, jeśli spojrzeć na to z tej strony. Miło byłoby jednak zobaczyć również jakieś animacje "dla dorosłych", i nie chodzi mi tu o seks czy masakrę (bo tego akurat jest zdaje się dość dużo). Po prostu z inną widownią docelową. Może kiedyś ;)

Rylie

Hm? Jest akurat sporo filmów animowanych dla dorosłych.

szarosen

Tak podejrzewam, po prostu rzadko widuję je w kinach. Pewnie powinnam bardziej się rozejrzeć :)

ocenił(a) film na 9
Rylie

Ja idę z siostrzeńcami, gdyby nie oni pewnie bym w ogóle o tym nie pomyślała, bo wydawało mi się, że to disneyowska papka, a nie coś w stylu Tria z Belleville... Chyba na szczęście na coś podobnego do ostatniego się zanosi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones