PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700817}

Sekretne życie zwierzaków domowych

The Secret Life of Pets
6,5 104 tys. ocen
6,5 10 1 103698
5,3 21 krytyków
Sekretne życie zwierzaków domowych
powrót do forum filmu Sekretne życie zwierzaków domowych

Czy ktoś wie

ocenił(a) film na 5

Czy będzie to w polskiej wersji językowej?

ocenił(a) film na 6
ffidjii

na bank :)

ffidjii

Byle nie dubbing!

JOANNA108

Niestety dali już zwiastun z dubbem ;(
Jak zwykle

LordVader345

Zostają napisy lub wersja oryginalna - to w końcu film familijny, wiec nie powinno być problemów ze zrozumieniem fabuły, jeśli 'ktoś liznął języka".

LordVader345

a co jest złego w dubbingu?

ursernamee

Często dubbing nie pasuje do filmu-ale po namysle może nie będzie źle :)

LordVader345

Ja od zawsze oglądam filmy w dubbingu i nie wyobrażam sobie oglądać i czytać napisy ;/ trzeba cały czas skupiać się na filmie a ja lubię robić coś międzyczasie.

ursernamee

^ chyba, że oglądam film przeznaczony tylko na napisy (w kinie) to muszę przeboleć....

ursernamee

Nawet jeśli ogladam film z dubbem to muszę się powaznie skupić. No chyba że film ogladalem 6 razy.

Ale szczerze-ja tez oglądam filmy z dubbingiem i to nawet aktorskie.

Zas lektoru nienawidzę(zależy które )

ocenił(a) film na 7
JOANNA108

Wkurzasz się na dubbing? Czemu go nie chcesz? Sam nie musisz oglądać, wiec nie chcesz by inni oglądali z dubbingiem?

Graifitifiz

Przede wszystkim, chcę zaznaczyć, że jestem kobietą! Wyraziłam swa opinie jedynie, opinie innych z całym szacunkiem toleruję :)

ocenił(a) film na 7
JOANNA108

Przepraszam bardzo, nie spojrzałem na nick :(
Po prostu byłem lekko rozdrażniony, a pisanie w imieniu wszystkich "Byle nie dubbing!" szczególnie kuje mnie w oczy. Czasem jak czytam podobne komentarze to widzę tego kogoś z przed kinem z transparentem a'la "Dubbing jest zły bo ja tak mówię, więc powinni go zakazać!"
Również toleruję opinię innych. Szanuję to w jaki sposób ogląda film, ale wg mnie sama opcja wyboru to coś wspaniałego i nie powinno się ocenia żadnej z nich. Nawet powinno być ich więcej samych opcji, tak jak w niektórych krajach, gdzie nawet seriale telewizyjne też potrafią posiadać dubbing. Gry też powinny być wszystkie dubbingowane i dać wybór: dubbing, napisy, albo też ich brak.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.

Graifitifiz

Spokojnie, dla mnie przez dubbing film traci swój urok, bo jak to może być, by aktor zagraniczny nie mówił własnym głosem a miał podłożony inny głoś. Dla mnie to jest sztuczne!

JOANNA108

Jeszcze nikt nie wypuścił kreskówki dla dzieci bez dubbingu do kina!!!! Ludzie to film przede wszystkim dla dzieci... Jak ktoś chce może obejrzeć oryginał i tyle. Syper że napalacie się na bajke ale jest ona głównie skierowana do młodszego odbiorcy to nie jest gnijąca panna młoda tylko typowy film dla dzieci więc nie płaczcie że będzie dubbing bo nikt was nie zmusza do chodzenia na kreskówki

ocenił(a) film na 6
ffidjii

absolutnie nie ze zrozumiałych względów

ffidjii

W polskich kinach na pewno będzie polski dubbing, wątpię żeby wyświetlali kopię oryginalną z polskimi napisami. :/