PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379766}

Sekret jej oczu

El secreto de sus ojos
7,2 26 543
oceny
7,2 10 1 26543
6,2 4
oceny krytyków
Sekret jej oczu
powrót do forum filmu Sekret jej oczu

Bardzo dobry film, trzyma do końca w napięciu i wręcz zachęca do rozgryzania bohaterów w czasie jego trwania. Dobre, zaskakujące i niebanalne zakończenie.Nie ma może jakiejś wartkiej akcji i wielkich zwrotów,ale fabuła jest prowadzona płynnie i powoli (do końca), a bohaterowie są wyraziści i niejednakowi. POLECAM, NAPRAWDĘ WARTO UCIEC OD AMERYKANIZMU NA EKRANIE

użytkownik usunięty
Benia84

Muszę "odszczekać" to co wcześniej napisałem o statuetce za film nieanglojęzyczny. Zwycięzca nie jest przypadkowy, choć tak do tej pory uważałem. Film jest bardzo dobrze nakręcony, może czasem lekko powiewa banałem ale nie obniża to jego walorów. Jest to po prostu dobre, wciągające kino, które zostaje w głowie po seansie. Można się sprzeczać czy lepsze czy gorsze niż jego główni konkurenci (tj. "Prorok" i "Biała Wstążka") ale wciąż na tyle solidne aby z nimi rywalizować. Zdecydowanie lepsze niż zeszłoroczny tryumfator - japońskie (a tak naprawdę przepełnione kliszami z kina amerykańskiego) "Okuribito".

ocenił(a) film na 8
Benia84

Cieszę się, że jeszcze komuś film się podoba. Dawno nie widziałam dobrego 'zwyczajnego filmu'. Dobrze nakreślone i zagrane postacie, może Eposito ma w sobie coś z bohaterów Chandlera, ale też jest bardzo argentyński. Dużo humoru sytuacyjknego, żywe dialogi i niezła chemia. :)
Czy coś zostanie, zobaczy się za dwa dni. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones