PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538217}

Sanctum 3D

Sanctum
6,3 23 402
oceny
6,3 10 1 23402
4,4 5
ocen krytyków
Sanctum 3D
powrót do forum filmu Sanctum 3D

Świetny. Takich filmów brakuje. Szkoda, że akurat na faktach, ale z drugiej strony dodaje to smaczku i jeszcze lepszych emocji. Żadnych potworów itd. Niektóre momenty lepsze niż w Pile :P. Miłego oglądania.

Pluton1975

zgadzam się dobry film ale skąd porównanie do piły?coś Ci się pomyliło mimo to warto obejrzeć nie zrażać się początkiem troszkę nudnawy ale się rozkręca .

ocenił(a) film na 10
rabinomik

Film zaciekawia i trzyma w napięciu od samego początku do końca. A jeśli chodzi o wątki Piły, to nawet chociażby fakt, jak wyrywa jej się skóra razem z włosami. Czyżby Cię coś ominęło?

ocenił(a) film na 7
Pluton1975

Myślę, że chodziło właśnie o ten motyw z wkręconymi włosami. W ktorymś momencie chyba też gdzieś krew trysnęła jak w jakimś horrorze. Ogólnie film godny obejrzenia. Myślałem, że to kolejna opowieść o potworkach z jaskiń, a tu miłe zaskoczenie. Film pokazuje do czego człowiek jest zdolny walcząc o przetrwanie i co może zrobić aby ulżyć w cierpieniu innym.

Pluton1975

zgadza się ale to był wypadek a nie z góry zaplanowana pułapka jak by tak porównywać to niemal co 5 film byłby podobny do piły a mi chodziło o fabułę a nie drastyczne sceny

ocenił(a) film na 4
Pluton1975

Na pewno atutem są zdjęcia i świetne plenery na początku.Ciekawi mnie na ile te wydarzenia z filmu były zgodne z rzeczywistością...

GrimReaper76

"Fakty" są takie, że... poza faktem odcięcia przez burzę ludzi w jaskini, cała reszta, to tandetnie nakreślony, schematyczny thrillerek dla naiwnych. W rzeczywistości, w zdarzeniu z 1988 roku nikt nie ucierpiał:
www.cavediving.com.au/cave-diving-articles/1988/12/4/13-hauled-to-safety-from-ca ve

ocenił(a) film na 4
gherbid

No tak,to było do przewidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones