PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32021}

Sam

I Am Sam
7,8 88 169
ocen
7,8 10 1 88169
6,8 12
ocen krytyków
Sam
powrót do forum filmu Sam

wzrusza odrobinę, choć nie przekonuje do końca brakiem realizmu. Sean Penn dobry, całkiem dobry zaś Michelle P. zupełnie nie powala na kolana swą dość chaotyczną grą aktorską.
Jesli nie posiadamy aktualnie pod ręką czegoś ambitniejszego, to można obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
Olfaktoryczna

Ja się całkowicie nie zgadzam. Ten film mogę oglądać tysiące razy i nigdy mi się nie znudzi. Gra Penn'a jest genialna, Michelle także nie odstaje, świetnie dopasowuje się do roli zabieganej prawniczki, której życie to nieustanne sukcesy zawodowe i porażki życiowe... Jej przemiana po kontaktach z tytułowym Samem jest także świetnie zagrana. Co do realizmu, to nie zauważam jego braku. Dla mnie ten film w pełni zasługuje na najwyższą ocenę.

ocenił(a) film na 5
Olfaktoryczna

Mam podobne zdanie na temat tego filmu. Jest zbyt ckliwy a opowiedziana w nim historia zdaje się być nieprawdopodobna. Polecam tylko ze względu na bardzo dobrą rolę Seana Penna i mojej ulubionej małej aktorki Dakoty Fanning.

ocenił(a) film na 5
ScarlettElvie

racja, brawa dla dziewczynki! i dla Michelle ktora zagrala bardzo przekonujaco. co do Penna to jakos mnie denerwowal ale to pewnie ogolnie przez postac jaka gral :p
podeszlam do tego filmu ze sporym uprzedzeniem po zapowiedzi w tv wlasnie z pwodu braku realizmu calej tej historii - pomysl wychowywania dziecka przez osobe niepelnosprawna umyslowo jest przeciez niedorzeczny!, pewnie dlatego film nie podobal mi sie tak bardzo chociaz byly wzruszajace momenty. najbardziej jednak przekonala mnie gra Michelle i to losy bohaterki granej przez nia najbardziej mnie wzruszaly. ogolnie miedzy 5-6/10.

ocenił(a) film na 10
Eveline15

Mnie osobiście nie obchodzi fakt, że film po części pozbawiony jest realizmu. W tym akurat obrazie, liczą się tylko odczucia jakie mnie przepełniają oglądając go. Miłość, pragnienie bliskości z osobą którą się kocha i determinacja głównych bohaterów, starających sie za wszelką cenę nie dopuścić do ich rozłąki sprawiają, że jest to jeden z nielicznych filmów, który potrafił wyzwolić we mnie tak wielką dawkę pozytywnych emocji. Do tego, REWELACYJNA gra całej trójki odtwórców głównych ról i wspaniała muzyka, pozwala mi z czystym sumieniem wystawić mu ocenę 10/10. I gwiżdże na to czy film jest realistyczny czy nie, bo jeśli chcę doświadczyć rzeczywistości, spoglądam na świat w którym żyję. Od filmu oczekuję magii, a tej, jest tu tyle, że można by nią obdzielić trzy inne produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones