PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491960}

Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

The Twilight Saga: New Moon
5,5 175 277
ocen
5,5 10 1 175277
2,6 16
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

No chyba zwariuje do 2010 roku :D Ale na ten film warto zaczekac :D mam nadzieje, ze nie zmienia glownych aktorow :P

użytkownik usunięty
Risae

No najpierw musimy zobaczyc Zmierzch:D
Mam nadzieje, ze przy New Moon producenci nie beda robic takich problemow jak przy Twilight

Szczerze mowiac to nawet bardziej ciekawi mnie jak zrobia New Moon, Volturi i te sprawy :D poza tym jest bardziej ciekawa 2 czesc ;) ale oczywiscie Twlight to podstawa calej sagi i tez uwielbiam ;]

Risae

Ja chcę od razu Breaking Dawn!! Ewentualnie Eclipse, ale zwariuję na New Moonie z Jacobem ;/// ;P

Finding_Neverland

Paulina, ja też umrę z tym Jacobem xD najlepsze zdecydowanie jest ostatnie 100 stron New Moona ;D

Lindsey

Brak Edwardaw większości 2 części jest tak nudny że masakra jak czytałam to nie mogłam się powstrzymać od zaglądania do tyłu kiedy będize zpowrotem xD Chyba zaczne odliczać dni do 2 filmu xD

ocenił(a) film na 5
Elspa

ja popieram belle:) ja osobiscie zaznaczylam sobie juz fragment kiedy widzialam, ze Edward cos mowil i czyblo czytalam nie zaracajac uwagi na to co czytam byleby tylko juz byl tekst z Edwardem:) uwielbiam ta cala serie, nie wiecie moze kiedy pojawi sie Przed Świtem w Polsce (oczywiscie wersja polska:) ? pozdrawiam

Susie

Z tego co czytałam ma się pojawic w marcu przyszłego roku oficjalna polska wersja.

Klaudiabr

widziałyście jacoba na zdjęciach do zmierzchu? porażka ;/;/

corneillle

Susie, jak dokładnie tak samo:) Zaznaczyłam sobie miejsce gdzie znów Edward coś mówi, i strałam się jak najszybciej dobrnąć do tego momentu. Nie wytrzymam z tym Jacobem;)
No i prawda na zdjęciach w 'Twilight' wygląda strasznie, już lepiej mu w krótkich włosach! :D

ocenił(a) film na 10
Nugathy

haha robiła tak samo czytając cały czas zaglądałam do tyłu kiedy będzie wreszcie Edward uwielbiam wszystkiego jego texty i w ogole jest najlepszą postacia w całej książce - szczerze powiedziawszy zdaje sobie z tego sprawe że jestem jedną z nielicznych osób które bardzo nie lubią Jacoba - jego postać wyjątkowo mnie irytuje zdecydowanie go nie lubie;D

Aha i co najważniejsze! Nie mogą zmienić główn ych aktorów to będzie mega totalnie beznadziejne;/ Rob i Kristen powinni być do końca;/ i wydaje mi się że New Moon będzie tak samo jak Twilight pod koniec roku, a nie w 2010 ;D

Always_And_Forever

Będzie w 2010 roku premiera w USA! To już potwierdzone oficjalnie. Rok premier wszystkich części są już znane:)
New Moon- 2010
Eclipse-2012
Breaking Dawn- 2013

Ja także zaliczam się do grona osób które bardzo, ale to bardzo nie lubią Jacoba! On jest strasznie irytujący! :)
A w drugiej części pewne jest że główni aktorzy zagarają po już podpisali umowę:] A poza tym myślę, że nie zmienią ich, tak jak w HP:) Przynajmniej mam nadzieję! ;D

Nugathy

2010 rok wydaje się tak daleko, a co dopiero 2013! Mnie Jacob strasznie irytuje, a ten aktor który go gra zupełnie mi nie pasuje... Wydaje się strasznie sztuczny... i ten jego ultrafioletowy uśmiech... "Księżyc w Nowiu" to zdecydowanie najmniej ulubiona przeze mnie część sagi ale i tak nie będę się mogła doczekać premiery :)

ocenił(a) film na 5
Agnes_GR

oj 2013 nie wiem, nie wiem według mojego kolegi możemy nie doczekać bo w 2012 w grudniu ma być któryś tam koniec świata hehe, czytając KwN myślałam że nieobecność Edwarda potrwa co najwyżej 3 lub 4 rozdziały kolejne były bardzo irytujące, ale nie sprawdzałam kiedy się pojawi ponieważ byłam pewna że to nastąpi bardzo niedługo i nie chciałam sobie przyjemności psuć :/ a kiedy Alice się pojawiła moje serducho podpowiadało mi że to już wkrótce nastąpi :D

beata1991

Alice to dobry duszke całej sagi;) Uwielbiam ją normalnie;]
A co do końca świata, nie wierzę że to nastąpi w bliskiej przyszłości. A gdyby to proszę po premiersze BD ! ;DD Nie wiem jak można wierzyć w takie bujdy;) A tak swoją drogą to ja już będę miała 21 lat przy amerykańskiej! premierze, a polskiej to nie wiadomo! ;DD

ocenił(a) film na 5
Nugathy

A ja własnie w przeciwieństwie do was uwielbiam Jacoba :p I książka Księżyc w Nowiu bardzo mi sie podobała ;]jejku..2010 to taak dłuugo..

eveline_7

Ja Jacoba wprost uóstwiam! Jest takim trochę niegrzecznym chłopcem, takim uroczym:) A jego uśmiech jest zniewalający! :D

Emyska

O Boże, ja nie wytrzymam do 2010r. ;( ja już prawie się popłakałam czytając "księżyc w nowiu" jak ci kolesie z Volturi chcieli się bić z Edwardem.;p teraz czytam "zaćmienie". jak narazie jest SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER. ;P tylko ten Jacob stwarza problemy. ;p ;/

ocenił(a) film na 10
twilight3

boze ile mozna nagrywac jeden film bez przesady! niehc oni mysla o swoich fanach powinni caly czas byc na planie poki nie nagraja wszystkich czesci a dopiero potem odpoczywac;p haha. czyli za 4 lata bedziemy dopiero szczesliwymi spelnionymi ludzmi ;) mam na mysli oczywiscie spelnienie filmowe sagi;D

Always_And_Forever

Filmu nie da się nakręcić w tydzień. Chyba wszyscy chcemy aby film był jak najlepszy, a do tego potrzebny jest czas. W sumie uważam że i tak nie długo będziemy czekać. Bo popatrzcie zaraz zacznie się 2009 i zostanie tylko rok! Części będą praktycznie co rok, to naprawdę niewielka cena za dobre filmy. A poza tym będziemy mogli dłużej pobyć z Edwardem ;* dłużej będziemy pamiętać.

ocenił(a) film na 4
Nugathy

zgadzam się trzeba trochę wytrzymać, ale sądzę że będzie warto ;)

jestem ciekawa jak zekranizują drugą część, i jak ja znoisę tą praktycznię ciągłą obecność Jacoba ;P

ja uważam że Księżyc w nowiu jako książka jest boska, ukazuje wiele ciekawych zacowań Belii i w ogóle, ale nie zdziwię nikogo pisząć że irytuje mnie postać Jacoba ;P

użytkownik usunięty
karcia93114

Mnie też Jacob irytuje. Tak cwaniakuje, aż się niedobrze robi. A już w "Zaćmieniu" to tak się zapędza, że na miejscu Belli zerwałabym z nim kontakty (ja jestem bardzo drażliwą osobą xD) po tym, jak Jacob ją pocałował. Dobrze przynajmniej, że powiedziała wszystko Edwardowi... Ehh... Trzeba wytrzymać do kolejnych ekranizacji i, jak ktoś wspomniał wyżej, im dłużej to potrwa tym dłużej Edward pozostanie w naszej pamięci xD

Risae

film przewidziany jest na listopad 2009 i zmienić mają ponoć aktora grającego Jacoba (taylor lautner)

ocenił(a) film na 10
ShadoOow

jejku jezeli tak się stanie ( z data premiery i zaminą akotora) będe 7th heaven ;D

Always_And_Forever

widzę, że nie tylko ja szukałam w New moon kiedy w końcu zniknie Jakob i Bella odszuka Edwarda:-))

ocenił(a) film na 6
Binula

a mnie wkurza Edward xd

piperabo

Mnie po części też, bo momentami za bardzo słodzi, ale ten motyw z śmierdzącymi wilkołakami mi się nie podoba. Szkoda, że Stephenie nie wymyśliła czegoś innego.

ocenił(a) film na 10
piperabo

Nie wolno tak mówić o boskim Edku! Tylko Bellę można obrażać xD

ocenił(a) film na 10
Always_And_Forever

JACOB! Nikt Cię nie lubi! xD

Oby zmienili go jednak - Boże daj!

Samantha_6

Wręcz przeciwnie, Jacob to świeża krew ;) Spore urozmaicenie i dzieki niemu poznajemy Belle znów od innej strony i ta sprawa z głosami gdy naraża się na niebezpieczeństwo to niezły motyw :) To Bella miejscami strasznie irytuje. KwN było potrzebne i wcale nie spoglądałam na tył książki by niczego nie popsuć bo i tak miałam pewność wampir powróci prędzej czy później (a im później tym ciekawiej :P)

New Moon - premiera w Święto Dziękczynienia w USA, zazwyczaj data ta była zajmowana przez HP ale skoro Książe Półkrwi bedzie w czerwcu to New Moon porwało jego date :) Założe się, że u nas znów bedzie w styczniu :)

MsNothing

acha i jeszcze jedno - to Bella jest bohaterką sagi i to jej przemiany miały być w centrum ale to chyba zrozumiałe że czytelniczki podkochują się w kimś takim jak Edward a na rówieśnicę nie zwracają uwagi :P

Risae

na swiecie jest premiera 2009 a w polsce niewiem 2010 niesadze

użytkownik usunięty
doris18doritta

To będzie raczej różnica kilku tygodni. Ale wytrzymamy :) Co innego nam pozostaje...

ocenił(a) film na 7

Oj ludziska ;P
Bo to się robi tak ;P
Szukacie filmów na internecie i macie tak z co najmniej 2 tygodnie przed Polską premierą film w domu ;P
Ja Zmierzch oglądałam 3 tygodnie przed premierą polską xD

użytkownik usunięty
kasiczQa

No dokładnie. Dzień po premierze angielskiej można było zobaczyć. Już mój kuzynek się o to postarał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones