PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736623}

Służąca

Ah-ga-ssi
7,7 40 734
oceny
7,7 10 1 40734
7,7 30
ocen krytyków
Służąca
powrót do forum filmu Służąca

Fabuła jest w zasadzie taka sama jak w tym miniserialu http://www.filmweb.pl/serial/Z%C5%82odziejka-2005-152990 co prawda inaczej się kończą oba te filmy ale co do zasady nie różnia się od siebie aż tak bardzo. Nawet dziela się na takie same części. Najpierw fabuła z perspektywy jednej z kobiet a potem drugiej a na koniec trzecia część wspólna ze tak to ujmę. Dlatego odbiór służącej jak dla mnie był utrudniony bo z tyłu głowy miałam że ja już cos podobnego widziałam i jedyne nad czym się zastanawiałam czy filmy te będą do siebie podobne czy nie. Przeszkadzało mi to w odbiorze. Co nie zmienia faktu że co do zasady służąca podobała mi się dużo bardziej niż złodziejka była jak dla mnie bardziej mroczna i lepiej zagrana.

ocenił(a) film na 9
ppat

Ale zdajesz sobie sprawę, że obie części są ekranizacjami powieści S. Waters i dlatego mają jednakowy szkielet fabularny?

ex_machina_durejko

Tak. Co nie zmienia faktu że jak się widziało brytyjską wersję to nie zastanawiasz się czy nie będzie podobna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones