PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 785
ocen
6,3 10 1 10785
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia

Plakat filmowy jak z kina lat 60-tych, a Janda jak famme fatale. Jestem pod wrażeniem obsady i lokacji, gdzie film był kręcony. Dodatkowy plusik za Kasie Smutniak, polubiłem ją po "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Mariusz_Lejczyk

Plakat fajny, z tym miękkim światłem, kolorami i czcionką (no dobra, "fontem") liter faktycznie wygląda tak przyjemnie oldskulowo... wyglądałby dobrze na papierze matowym. I jeszcze Janda w tych ciemnych okularach, to się nazywa styl.

ocenił(a) film na 10
supermuzg_ok

Chętnie powiesiłabym ten plakat w pokoju, może uda się zgarnąć z jakiegoś kina... ;)

Mariusz_Lejczyk

Ja też lubię Kasię Smutniak, mi jest znana z włoskich filmów w których gra.

ocenił(a) film na 9
Mariusz_Lejczyk

Wizualnie film jest przepiękny. Fotografowanie krajobrazów i ludzi na najwyższym poziomie - z uwagą, ale jednocześnie bez koloryzowania. Takiego skąpanego w słońcu obrazu mi brakowało.

Mariusz_Lejczyk

Zgadzam się, plakat jak z dobrego starego kina. W filmie takie smaczki jak sportowe auto głownej bohaterki ;) Cos dla fanów motoryzacji, jak ja.

ocenił(a) film na 10
annaablewska

Chciałoby się poprowadzić taką furkę w takiej scenerii... Marzenia!

Mariusz_Lejczyk

A jaka tam fajna muzyczka jest, taki smooth klimacik.

Mariusz_Lejczyk

Kasia Smutniak czaruje z ekranu - bardzo lubię tę aktorkę, cieszę się że w końcu zagrała w polskim filmie. Co do warstwy wizualnej to rzeczywiście bardzo dobrze się to ogląda. Jak dla mnie to pod tym kątem jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat.

jakub__jakubowski

Zdecydowanie jeden z jaśniejszych punktów filmu - i rola, i postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones