PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807159}
6,3 10 785
ocen
6,3 10 1 10785
5,9 36
ocen krytyków
Słodki koniec dnia
powrót do forum filmu Słodki koniec dnia

Volterra

ocenił(a) film na 9

Ahhh Volterra to piękne miasto, przeżyłam tam podobnie jak bohaterka wiele wspaniałych chwil w moim życiu. Marzę o tym żeby kiedyś tam wrócić, może uda mi się choć przez chwilę poczuć klimat tego miejsca dzięki Borcuchowi. Z pewnością się wybiorę

ocenił(a) film na 8
Aries_Thun

W Italii byłam nie raz, ale niestety nie udało mi się być w Toskanii. Póki co nadrobię filmowo. Jestem ciekawa, czy Janda będzie jak Diane Lane, czy też dane nam będzie obejrzeć bardziej dramatyczną kreację polskiej aktorki :)

ocenił(a) film na 7
Aries_Thun

Styl kręcenia i kadry (te widoki, mmm) zapowiadają szalenie stylowy film, to na pewno. Poza wymiarem estetycznym ma to jednak być historia intelektualistki w podeszłym wieku na tle niespokojnych wydarzeń społecznych, i to wydaje mi się najważniejsze.

miniaturcia

Szczepan Twardoch maczał palce w scenariuszu myslę że, historia na pewno się obroni znając jego talent literacki.

miniaturcia

Ja do Volterry nie dotarłam. Ale inne toskańskie miasteczka są piękne.

ocenił(a) film na 9
Aries_Thun

Widziałam film, niesamowite pejzaże! Reżyser porusza też bardzo ważną tematykę. Idealne proporcje piękna i istotności

Aries_Thun

buhaha, a gdzieś ty widziała te pejzaże?! Chba w swojej glowie.

Aries_Thun

Noo miasteczko cudo, jest taka fajna scena jak towarzystwo poli trawke, duch wolnosci bije z tego filmu i z tych widoków.

Aries_Thun

Ja w Volterze nigdy nie byłam, ale inne częsci Włoch zwiedziłam i jestem zakochana, pójdę choćby dla widoków

kamisiamisia

to sie rozczarujesz zdjeciemi Volterry.

ocenił(a) film na 6
diepole

Faktycznie, dominują bliskie kadry.

ocenił(a) film na 9
diepole

Nie jestem rozczarowana, wręcz przeciwnie muzyka uwypukla piękne obrazy

Aries_Thun

buhaha... uwypukla fakt, ze nie widzialas na wlasne oczy Toskanii.

ocenił(a) film na 5
Aries_Thun

Straszny tam rasizm macie w tej Volterze. A jak ci przyjdzie na myśl publicznie coś na ten temat powiedzieć to cię policjant zamknie w klatce. Takie to są Włochy!

ocenił(a) film na 2
Aries_Thun

O czym wy (pani i poniższe panie) piszecie? Odpowiadam - o pierdołach.

ocenił(a) film na 3
Aries_Thun

A co mają pejzaże i osobiste wspomnienia z pobytu we Włoszech do wartości tej produkcji filmowej? Nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones