PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449229}

Sława

Fame
5,8 13 031
ocen
5,8 10 1 13031
5,5 2
oceny krytyków
Sława
powrót do forum filmu Sława

Musical

użytkownik usunięty

Już po zdjęciach od razu widać, że to musikal. Nawet się z tym nie kryją... Ech, do czego to dochodzi.

To nie musical, to coś takiego jak Step Up, ale w szkole.

blueing

<lol2> a step up nie dzieje sie w szkole?

ocenił(a) film na 9
blueing

Moim zdaniem ciężko to porównać do Step Up. Czy w Step Up jest cokolwiek poza tańcem? Fabuła jest czysto pretekstowa...

Ja byłem tym "Fame" pozytywnie zaskoczony, oczekiwałem dużo mniej po tym filmie ;]

Czemu mieli by się z tym kryć? Fame to musical i to od lat grany na deskach teatrów na całym świecie. Oczywiście musieli zrobić ze sztuki jakiś badziew.

akrzynman

Najpierw byl film, potem sztuka. A ten film to (chyba) remake oryginalnej wersji z lat 80-tych.

Nie rozumiem, dlaczego mieliby się kryć z tym, że to musical? Możesz rozwinąć swoją myśl?

Też tego nie rozumiem, już na reklamie widać, że film to musical, a czemu mieli by się kryć? hmmmm też jestem ciekawa co koleżanka miała na myśli.

BaDA_tWArzY

Ups sorry kolega ale dopiero teraz zobaczyłem błąd, ale nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi.

Podejrzewam , że kolega ma swoją opinię o musicalach jako o płytkich filmach, a w rzeczywistości pewnie nie widział ani jednego prawdziwego musicalu,ale mogę się mylić. "Fame" uważam za bardzo dobry film ,ale nie nazwałabym go musicalem, tu są sceny muzyczne,mnóstwo scen muzycznych na wysokim poziomie, ale przecież istotą musicalu są śpiewane dialogi ,a tu tego nie ma;) Zostawiłabym określenie "musical" filmom jak "Chicago", "Moulin Rouge" , "Cats" czy "Phantom of the Opera" ;)

CO do "Fame", podobało mi się , że film nie był płytki, że nie wszystkie głowne postacie stały się znane ,sławne i podziwiane.Film był realistyczny,pokazał ,że nie wszystkim się udaje,ważne żeby znaleść swoją drogę:)

asiula1205

Zgadzam się z kolegą. A w reklamach "2012" już od razu widać, że to film katastroficzny. Też się z tym wcale nie kryją...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones