PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9418}

Sędzia Dredd

Judge Dredd
6,2 36 044
oceny
6,2 10 1 36044
4,9 7
ocen krytyków
Sędzia Dredd
powrót do forum filmu Sędzia Dredd

ChYba Uwe BoLL maczał w tym paluchy ;P Żenada ; totalne dno najgorszy filM Sylwak poza człowiekiem demolką - To już zupełne dno :D

jacator74

Człwieku nie przesadzaj, film nakręcony 13 lat temu, jak na tamte czasu przyzwoite efekty!!! Pokaż mi film z '95 roku z takimi efektami.
Weź poprawkę, że jest to film na podstawie komiks, taki miał być sędzia Dredd, sztuczny, jak maszyna, pozbawiony jakichkolwiek emocji ... weź komisky i poczytaj. Więcej nie mam już nic do dodania, śmiaszą mnie takie jak Twoja wypowiedzi.

ocenił(a) film na 3
perun_6

pokaze ci starsze - Terminator 2, Park jurajski. Starczy ? smiesza mnie takie wypowiedzi.

shamar

Terminatora 2 uważam za dobry film, natomiast Jurajski to niezłe efekty, dla mnie nic więcej, ale to moja opinia. Natomiast porównywanie Sędziego do filmów Uwe jest lekkim przegięciem.

Dla mnie Sędzia to film solidny, jak na tamte czasy efekty nie są złe, ale czy tylko chodzi o efekty ?

Dałem 10/10 ponieważ uważam ocenę za zaniżoną, wiele gniotów ma noty powyżej 7 a ja tu widzę dobre, przyjemne kino osadzone w przyszłości, co mi jeszcze bardziej odpowiada.

jacator74

swojego czasu film był hitem, brat prowadził wypożyczalnie wtedy jeszcze VHS :)

ocenił(a) film na 8
blufan

jacator74 jeśli jesteś dzieckiem, to rozumiem Twoją wypowiedź, jeśli nie, no cóż, przykro mi

ocenił(a) film na 1
born2july

nie jestem a sly nakręcił 2 dobre filmy Rambo i rocky resta to c klasy gnioty

jacator74

a przepraszam, Lock up ze stallonem też był niczego sobie, ba, był nawet bardzo dobry. Sly nie jest najlepszym aktorem aczkolwiek nie jest gwiazdą tylko dwoch filmów! Na boga...

ashoa_2

A Cop Land? To jest bardzo dobry film z Sylwkiem.

jacator74

Bzdury piszesz!!!! Dobry film! 10 razy lepsyz niź demolka!

TorcidaTiger

Ha ha ha, można tylko wyśmiać to co piszecie...no proszę znaleźli się znawcy kina pisząc że to słaby film. Argumentów nie trzeba podawać bo każdy mądry je zna, nawet dzieci, bije od was hipokryzją i niczym więcej. Film jak najbardziej fajny, oczywiście nie jest genialny, cudowny itp. ale warto sobie obejrzeć. Przeciętnemu Kowalskiemu się spodoba. Niektórzy jednak uważają się za doskonałego człowieka czy nawet nie wiem jak to nazwać i twierdzą że film jest słaby. Nie słuchajcie i nie czytajcie takich opinii. Sami się przekonajcie, bo warto obejrzeć. Polecam

ocenił(a) film na 8
kakarotto111

Bardzo dobry film, jeden z moich ulubionych z Sylwkiem, mocne 8/10.
Ktoś kto mówi, że film to totalna żenada raczej ma nie po kolei w głowie, sorry.

ocenił(a) film na 3
Mani3k

tak kur...a ktoś ma "nie po kolei w głowie" bo uwaza ten kiepski film za - kiepski film. Wroc jak doroniesz.

ocenił(a) film na 7
jacator74

Wg. mnie Dredd jest zajebisty i tyle :D,nawet jakiś czas temu go oglądałem i mi się łezka zakręciła :D

ocenił(a) film na 8
jacator74

trol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones