PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 356
ocen
4,6 10 1 32356
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

uwodząca samotność

ocenił(a) film na 8

film z początku wydawał się jakby przynudnawy ale z upływem minut akcja stawała się ciekawsza aż zaciekawiła mnie całkowicie. Ta samotność mnie urzekła.

ocenił(a) film na 3
mulatto

A czytałeś książkę? Podejrzewam, że każdy kto przeczytał książkę uzna ten film za katastrofę. Książka wzbudza tyle emocji, momentami dostawałam gęsiej skórki. Film jest tak marną ekranizacją, że aż przykro...

ocenił(a) film na 8
elya

tak, czytałem i książka też bardziej mi się podobała, ale film nie jest wcale taki zły:)

ocenił(a) film na 3
mulatto

Oczywiście masz prawo tak sądzić. Ja w każdym razie nie mam zamiaru do niego wracać. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
elya

Ja miałam wręcz przeciwnie. Wypożyczyłam mimo złych recenzji i przynzma że na początku chciałam dac szanse temu filmowi. Ale potem liczyłam minuty do jego końca. Osobiście uważam że jeśli ktoś nie czytał książki mógł czuć sie zagubiony w tym filmie. Nie mam zamiaru tego nigdy wiecej oglądać. Pozdrawiam!

elya

niestety masz racje. nie mogę uwierzyć, że mogli schrzanić tak świetną książkę! Podczas gdy ją się wręcz połyka, film po prostu ciągnie się jak flaki z olejem... Według mnie jedynie początek można uznać za w miarę udany. reszta to kompletna klapa. z tego filmu nie płynęły praktycznie żadne emocje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones