PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 356
ocen
4,6 10 1 32356
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

oj jak słabo...

ocenił(a) film na 4

Od razu mówię, że ksiązki nie czytałem. Zwiastun był bardzo obiecujący. Wszyscy wokół mówili, że książka świetna. Obsada, jedni z najlepszych polskich aktorów. A wyszło...jak zawsze. Film jest po prostu nudny. Nie ma w nim za bardzo nieczego ciekawego. Uczucie jakie miedzy nimi narastało jakoś za szybko było pokazane. Nie było czuć tej chemii jaka między nimi powstaje. Do tego bardzo słaba ścieżka dźwiękowa(może ze trzy motywy). Wiele przydługich scen, który nie miały przesłania. Jedynie na plus wyróżnię zdjęcia. Bo to faktycznie robiło wrażenie. Lokacje, biura, mieszkania zostały bardzo ładnie sfotografowane. Podobały mi się również te wizualizacje komputerowe. I nawet porduct placement nie był aż tak rażący(Allegro, mBank, BlueConnect, Apple).
Jedna scena mi się podobała...jak ta koleżanka chciała wejśc do pkoju i powiedziała 'o kurwa'...Wtedy sala wybuchnęła śmiechem i wszyscy chyba sie wtedy obudzili, bo naprawdę, co jakiś czas było słychać chrapanie na sali.
Niestety, tylko 4/10 :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones