PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 356
ocen
4,6 10 1 32356
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Na film wybieram się dopiero w poniedziałek, ale bardzo proszę, by ktoś uchylił mi rąbka tajemnicy i zdradził to inne niż w książce zakończenie! To książkowe mnie tak zdołowało, że chętnie zobaczyłabym coś bardziej optymistycznego... Pozdrawiam :)

sailormoon

A ja za to nie za bardzo zrozumiałem zakończenia książki...Czy w tym Epiloggu chodzi o to że on chce popełnić samobójstwo??

Goku

to by znaczyło że początek książki jest zarówno jej końcem...Bo początek też jakiś dziwny był...

ocenił(a) film na 10
Goku

Tak, w zakończeniu książki Jakub chce popełnić samobójstwo na dworcu. Gdy wsiada do taksówki okazuje się, że kierowcą jest mężczyzna, którego on wcześniej uratował. Właśnie dzięki niemu Jakub w końcu zmienia zdanie i każe się zawieść do domu a nie na dworzec. The end :)

sailormoon

coz wlasnie wrocilam z filmu :) nie czytalam ksiazki ale zakonczenie mi sie nie podobalo i generalnie film przynajmniej o pol godziny za dlugi i zbyt wystylizowany na amerykanski choc to tez mialo swoj urok 9/10 z powodu zbyt slodkiego i kichowego zakonczenia ale tez za to ze przypomnialo mi to historie ktora sama przezylam (z tym ze bez spotkania:)

varyatka

mnie się zakończenie filmu sto razy bardziej podoba bo po książce odechciało mi się wszystkiego i stwierdziłam że żałuję że ją przeczytałam. w filmie on chce sie zabić ale tego nie robi bo ucieka jego pociąg i w końcu rezygnuje. potem ona po jakims (??) czasie przychodzi na jego wykład o miłości a fakt że oboje się uśmiechają powoduje że cieszymy się że nie ma co tracić nadziei w ich dalesze życia. ja sie bardzo ucieszyłam :)

me_love_bob

Dzięki :) W sumie może to głupie, ale liczyłam na jakiś happy end, bo książkowym zakończeniu długo nie mogłam do siebie dojść...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones