PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458309}
5,8 51 tys. ocen
5,8 10 1 50748
4,3 11 krytyków
Rozmowy nocą
powrót do forum filmu Rozmowy nocą

Nie lubię polskich filmów, zwłaszcza ostatnie ,,Lejdis" były dla mnie kompletną klapą! Ten film jednakże nie jest taki zły.
Ciekawie zaprezentowana historia przez reżysera, niezły scenariusz. Aktorzy całkiem, całkiem. Oglądając film, czuje się rzeczywistość tego filmu, nie jakieś nierealne sceny, ale prawdziwe emocje i historie bohaterów. Film może być troszeczkę naciągany, ale czasem w tym tkwi urok kina. Podoba mi się film, choć miałabym troszkę zastrzeżeń...
W naszym kraju ciężko trawić na porządny film, oprócz kilku (zazwyczaj już starszych) największych hitów...

susanjones

no własnie... cóż za miła niespodzianka :) To kompletnie nie przypominalo tego oklepanego schematu polskiej komedii romantycznej gdzie ludzie młodzi mieszkają w apartamentowcach, jezdza carbio audi a "matka chodzi z ojcem mojego chłopaka". Dorocińki mega plus. No i ta muzyka w tle :) rozmarzyc sie mozna smialo... swoja droga scena milosna niezwykle dopieszczona okiem kamery:)

ocenił(a) film na 5
ka_czor

Jak dla mnie byłby to fajny film jakby nie ten epizod z tym całym dawcą , to mi sie w ogole nie podobało(...) ale jednak nie powiem Polak też potrafi :D
Pozdero :D