PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9225}
7,2 22 554
oceny
7,2 10 1 22554
7,3 3
oceny krytyków
Romper Stomper
powrót do forum filmu Romper Stomper

Zdecydowanie inny niż American History X, czy Fanatyk, ale dzięki temu pokazuje problem zjawiska neonazizmu z innej strony. Fajnie się ogląda i do tego niezawodny Russel Crowe. Dla mnie osobiście to najlepszy film w tej tematyce - 9/10

bad_dogg

Zgadzam się, "Romper Stomper" bardziej oddaje rzeczywistość neonazistów niż "Fanatyk" czy "Więzień nienawiści", ale uważam, że "Skin" też dobrze oddaje klimaty neohitlerowskie :).

bad_dogg

Według mnie American History X jest najlepszym filmem o tej tematyce, i jeden z najlepszych w historii kina. Lubie tą tematykę, ten film też jest wspaniały! Świetna gra Russela'a i ten klimat :) Warto po oglądać!

mati9423

moim zdaniem nie zabardzo mozna porownywac go do american history x, poniewaz ten film tylko pokazuje jak zyja neonazisci. A.H.X. wychodzi dalej, pokazuje konsekwencje, a przede wszystkim bezsens tej ideologii. Film mnie zawiodl, bo myslalem ze jest to dramat, a to poprostu film sensacyjny z swietna rola crowa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones