PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550}

Romeo i Julia

Romeo + Juliet
6,8 142 356
ocen
6,8 10 1 142356
6,8 28
ocen krytyków
Romeo i Julia
powrót do forum filmu Romeo i Julia

Szczerze mowiac spodobal mi sie pomysl przeniesienia powiesci szekspira do naszych czasow. Ale film moglby byc bardziej powazny. Ogladajac ten go ma sie wrazenie ze to jakas glupkowata komedia a nie milosny dramat, ekranizacja ta wogole mnie nie wzruszyla, a chyba powinna bo w koncu romeo i julia to najbardziej znana powiesc o nieszczesliwej milosci.

ocenił(a) film na 6
hupcio

No też tak uważam, zwłascza początkowa scena... za bardzo to było takie kolorowe, przesadzone i orydynarne. Jednak, mnie, jako wielbicielkę ckliwych dramatów, scena końcowa całkiem rozłożyła i był jeden z trzech filmów, na których najbardziej płakałam. Ale, tak jak już mówiłam, mam tendencję do emocjonowania się na takich filmach. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
urinmyveins

na poczatku myslalem ze sciagnal mi sie nie ten film co trzeba;p

ocenił(a) film na 4
hupcio

Mnie ten film po prostu rozbawił. Przyznam, że często zdarza mi się wzruszyć na filmach, ten jakoś mnie do tego nie doprowadził. Z trudem wytrzymałam do końca, a na scenie końcowej w duchu tylko mówiłam "Wypij to, wypij to", potem "Weź ten pistolet, weź ten pistolet". Pomysł świetny, ale wykonanie już nie. Choć główni bohaterzy dobrze dobrani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones