PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389748}
7,3 3,7 tys. ocen
7,3 10 1 3661
6,7 7 krytyków
Rolling Stones w blasku świateł
powrót do forum filmu Rolling Stones w blasku świateł

Naprawdę warto!

ocenił(a) film na 7

Dokument Martina Scorsese jest obrazem pełnym niesamowitej energii,swoją drogą tak samo jak i główni bohaterowie filmu,czyli żywa legenda The Rolling Stones.Wcale nie trzeba być jakimś wielkim fanem tego zespołu,aby dobrze się bawić.Wystarczy to,że lubisz słuchać ogólnie pojętej dobrej muzyki."Shine a light" to 2 godziny świetnej muzyki w wyśmienitej oprawie wizualnej.Poza tym mamy także dokumentalne wstawki głównie ze wczesnych lat działalności The Rolling Stones,które patrząc z perspektywy czasu,są naprawdę zabawne.W całym obrazie najbardziej zjawiskowi Mick,Keith,Ronny i Charlie,pełni młodzieńczej siły i energii.Chyba czas dla nich stanął w miejscu jakieś kilkadziesiąt lat temu.Cały czas widać także swoistą więź między członkami zespołu,choćby poprzez drobne gesty i spojrzenia.
A tak swoją drogą,jeśli koncert się spodobał,polecam zaopatrzyć się w soundtrack,który kosztuje tylko ok. 30 zł.

ocenił(a) film na 10
Alex_Narciso

Rzeczywiście jest to niesamowity film. Chłopaki jak zawsze pełni energii i humoru a muzyka rewelacyjna. Momentami zapominałem, że jestem w kinie, klaskałem, szalałem bo ten dokument na prawdę porywa :)

ocenił(a) film na 10
Alex_Narciso

To prawda, że nie trzeba być wielkim fanem Rolling Stones, żeby dobrze bawić się na tym filmie - jestem tego przykładem. Oni zarażają energią i są po prostu niesamowici. Podziwiam ich właśnie za tą energię, którą przekazują a także za to że tworzą świetny zespół:-) Film należy do tych filmów, które zostają w pamięci i do których warto powracać, żeby się nim delektować.

ocenił(a) film na 9
teresab

Rewelacyjny zapis koncertowy-film.Stonesi są najlepsi na Świecie!!!
Scorsese,stanął na wysokości zadania,nie przedobrzył ani też nie ujął legendzie zespołu!Oglądać koniecznie i wielokrotnie!!!!

ocenił(a) film na 10
Alex_Narciso

To,że The Rolling Stones to od lat najlepszy zespół na świecie ,to chyba każdy wie.Z pewnością zasłużyli na film jak Martina Scorsese ,który zresztą nie raz ich muzykę wykorzystywał np.Jumpin Jack Flah w jednym z pierwszych swoich (i Roberta De Niro) filmów mianow."Ulicach nędzy" .Do tej pory były dostępne tylko książki,(na marg. polecam Daniela Wyszogródzkiego "Satysfakcja-Historia zespołu The Rolling Stones")i dokumenty.Filmu jeszcze nie widziałem, ale napewno go zobaczę.Pozdrowienia dla wszystkich fanów!