PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518040}

Rio

6,9 55 528
ocen
6,9 10 1 55528
7,0 8
ocen krytyków
Rio
powrót do forum filmu Rio

Mimo wieku może nieodpowiedniego na tę produkcję - prawie 14 lat - postanowiłem sprawdzić film "Rio" reklamowany jako zabawny film familijny.Do produkcji podchodziłem ostrożnie ze względu na reklamę "Film twórców Epoki Lodowcowej".Wcześniej będąc na Rango miałem mieszane odczucia co do filmu reklamowanego jako "Film reżysera Piratów z Karaibów".Teraz podchodziłem sceptyczny do fabuły jak i muzyki.Film mnie zachwycił.Fabuła była co najmniej dobra i nowatorska ,a efekty specjlane równie dobry jeśli nie lepszy!Wszystko uwińczone wspaniałą muzyką!Skromnie uważam ,że ten film przewyższa o klasę takie produkcje jak "Shrek" , "Rango" czy nawet świetną "Epokę Lodowcową".Niezależnie ile masz lat będziesz się na tym filmie dobrze bawił!Myślę ,że za miesiąc ten film wejdzie do top100 filmów animowanych lub chociaż familijnych.Polecam!

Heroes222

Recenzją , troche krótka. ; p
Ale doceniam żeś podzielił sie odczuciami, ale nie powiem żeby recenzja była przekonująca. ; p
Sam nie wiem czy mam obejrzeć czy nie ..
Pozdro ;D

Heroes222

14 lat to nieodpowiedni wiek? Przecież by cię na film od 15 nie puścili,a większość filmów ma taką kategorię ;x

Heroes222

niedługo cz.5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones