PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657675}

Rio 2

6,6 25 tys. ocen
6,6 10 1 24624
5,9 7 krytyków
Rio 2
powrót do forum filmu Rio 2

Albo to ja się starzeję albo kiedyś bajki były o wiele lepsze (pierwszy Shrek, dzieła Disneya...).
Zawierały więcej humoru i nierzadko kończyły się pouczającym morałem. Tutaj oprócz ładnej,
komputerowej grafiki i jako takiej fabuły nie ma się czego doszukiwać. Pierwsza część
zdecydowanie lepsza. Polecam szczególnie dzieciom, ponieważ nie są tak wybredne jak ja, a film
ma szansę im się spodobać (w końcu to do nich jest adresowany). :)

ocenił(a) film na 9
Kinoman_94

,,Mogło być lepiej''
Zgodzę się w pewnej części. Jakby to ująć, 2 część była ,,za spokojna'' w porównaniu z drugą. 1 część to ucieczka, ciągła akcja- a druga to wycieczka (o dziwo ptaki wyruszyły ot tak sobie, chociaż Blu powinien jakoś powiadomić Lindę, do której jest przywiązany) i zero akcji, bo ów biały kakadu chciał... strzelić igłą...
Walka ptaków o las też nie była ekscytująca. Uwielbiam Rio, ale oglądając z napisami 2 część już chciałam wyłączyć, bo było naprawdę nudno.
Z dubbingiem było lepiej oglądać, jednak wciąż nie była ta akcja na tyle dobrana. A pisklaki przebojowych papug nie odegrały ważnej roli w filmie, chociaż głównie to na nie czekałam.