PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 84 tys. ocen
6,7 10 1 84104
5,3 9 krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Zastanawia mnie co będzie w 3 części filmu. Racon zostało zniszcone i niema trupów. Alic przyłączyła się do grupy ludzi którzy nieokreślili się jako ruch oporu. A jeszce jedno ta nowa moc Alic jest dziwna zabija przez telewizor troche to przegięte. A jak wy sądzićie co będzie w 3 części.

eros_2

Racja Raccoon City zostalo zniszczone ,ów trupy w miescie rowniez jednak epidemia jest nie do powstrzymania...wiec zainfekowani(trupy) beda =) zreszta pomysl RE bez zombie?. Co do mocy Alice to rzeczywiscie (r?)zenada mam nadzieje iz to zredukuja...
Alice zostala oprogramowana przez Umbrelle wiec moze stani e po ich stronie??? mnie bardziej interesuje los "paczki" z Apokalipsy czyli Jill Valentine, Carlos Olivera i L.J-a ciekawe co z nimi
pozdro =)

ocenił(a) film na 6
Cahir_Mawr_Dyffryn

Ciekawe jak oni to poprowadzą, najprawdopodobnie paczka wstąpi do ruchu oporu przeciwko ambreli. Ten wontek był w 1 części, w drugiej wcale. Ale fakt Recon wyparowało ale przecież taka atomówka pewnie nieruszyła Ula . Albo zrobią z Alic szpiega, ale umbrela jej nie kontroluje, pamiętasz że nemezis coś sobie przypomnił i już był wolny, tu będzie tak samo.

eros_2

To, że Raccoon City zostało zniszczone nie jest zbyt ważne. W trzeciej części gry też zostało zniszczone (w identyczny sposób jak w RE:Apocalypse...), co nie przeszkodziło Capcom'owi stworzyć takiego tytułu jak RE Code: Veronica, którego akcja toczy się na jakiejś zupełnie odległej, nie związanej z Raccoon wyspie. Tyle że bohaterką była Claire, siostra Chrisa Redfielda, o którym w filmach ani widu ani słychu, a to przecież on i Jill byli głównymi postaciami pierwszej części gry. Moim zdaniem tak powinno pozostać, a nie dodawać jakąś Alice, która na dodatek zostaje poddana jakimś eksperymentom i robi jakieś wygibasy w stylu Matrixa... Powinni jeszcze tam wrzucić UFO i Harrego Pottera... To już seria "Żywych trupów" lepiej oddaje klimat gry, którego w filmach W OGÓLE nie ma:/

dod_2

No też bym chciał wiedzieć co będzie w 3 ale kiedyś to będzie chyba do tego czasu zdam mature (mam 16 lat). Ale mi się jednak wydaje że umbrela gówno będzie mogła alice sterować bo ta jeśli sobie przypomniała(końcowa scena 2) to będzie ich nie nawidzić za to co zrobili mattowi(nemezis). I ciekawy jestem jak to będzie z tym apokaliptycznym światem i zarazom bo z tego umbrela już się tak łatwo nie wykręci! Pozostaje mi więc tylko zdać mature i czekać na film bo na 4 to już chyba będę czekał po studiach nie sądzicie!

Templariusz

Moze ta moc Alice byla przejsciowa?
Moze byc tak ze jak sobie wszystko przypomni UMBRALA zabierze jej moce by ta ich nie mogla zniszczyc, wtedy ALICE bedzie jak w 1 lub 2 czesci. Mi film sie bardzo podabal i moze zagram w RE na kompie.

eros_2

Jak to co bedzie dalej?? Przecież ciąg dalszy to film Ring gdzie tez jakaś potwora zabija z telewizora :-)

ocenił(a) film na 6
andree2000

Hahaahhahaha mało nie spadłem z krzesła!!!! xD A mi się wydaje, że film będzie bardziej nawiązywał do 5 części Residenta, bo o ile dobrze pamiętam z tego, co gdzieś czytałem, to akcja ma się dziać właśnie na jakichś pustynnych i rozległych terenach ;] Mi się obie części podobały, mam nadzieję, że trzecia będzie jeszcze lepsza, a Alice dla mnie może nawet zabijać oddechem ;)

ocenił(a) film na 6
freitag20

Mam nadzieje że producenci i scenarzyści nie przesadzą i nie skopiują Ultraviolet w całości w świat Rezidenta.