PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119636}

Rent

7,2 11 tys. ocen
7,2 10 1 10557
7,3 3 krytyków
Rent
powrót do forum filmu Rent

Obejrzałam dzisiaj film i nurtuje mnie jedna kwestia. Mianowicie gdzieś na początku Mark mówi do Rogera 'nie zapomnij o ztm' czy jakiś inny skrót, nawet nie jestem pewna. I potem jak są w tym barze i Roger wychodzi z Mimi na śnieg to zapikał jego pager i Mimi znowu powiedziała ten skrót i potem zamiast powiedzieć o co chodzi to 'powinienem Ci powiedziec', 'powinnam Ci powiedziec' i nic, nie rozumiem. Czy ktoś może mi wyjaśnić tę kwestię? Podejrzewam, że chodzi o coś z narkotykami, czy po odwyku on musiał brac jakieś tabletki i pikanie mu o tym przypominało czy o co chodzi? Tu już wymyślam, w pewnej chwili nawet pomyślałam, że czeka na jakiś organ do przeszczepu, bo po to się nosi ze sobą taki pager.

ocenił(a) film na 8
angie915

chodzi Ci o AZT, jest to lek, który zażywają ludzie przy walce z HIV. a ze sceną w barze, to chodziło o to, że Roger nie wiedział, że Mimi tak jak on ma HIV i dlatego też nie chciał dać szansy temu związkowi. wszystko uległo zmianie, kiedy oboje uświadomili sobie, że w tej walce są razem i właśnie dlatego śpiewali 'I should tell you, I should tell you..'. gdyby sobie wszystko od razu wyjaśnili na wstępie, ta znajomość całkiem inaczej by się zaczęła. no ale HIV nie jest czymś, czym człowiek chwali się z wielką radością.. mam nadzieję, że pomogłam ;)

breaath

wow, teraz wszystko jasne, umknęło mi to jakoś, bo nie znam się na tym.. dzięki wielkie ;D