PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484297}

Red

7,1 126 tys. ocen
7,1 10 1 126491
6,0 21 krytyków
Red
powrót do forum filmu Red

8/10

ocenił(a) film na 8

Byłem wczoraj w kinie i bardzo fajnie spędziłem czas. Kino rozrywkowe z doborową obsadą. Najwięcej jest Bruca a najmniej Morgana. Ale i tak Malkovich rozwala tutaj wszystkich ze swoją świnią :)

ocenił(a) film na 5
radwan88

No cóż.......przy tym zestawieniu aktorów, jacy występują w tym filmie, mimo woli człowiek spodziewa się , iż film oprócz doskonałej fabuły dostarczy nam także równie doskonałej rozrywki i zabawy (nawet stawiam bardziej na to drugie). No cóż.......pomimo tego nie dostałem ani jednego ani drugiego. Film jak dla mnie bez polotu, bez akcji trzymającej widza w ryzach oglądania tego co jest wyświetlane, bez jakiś wyjątkowych ujęć kamery, które dodatkowo urozmaicą całą akcję oraz bez strasznie intrygującej intrygi. Film ogólnie jak dla mnie nijaki. Rzadko wychodzę z kina z poczuciem iż wywaliłem te 16 złoty w próżnie – w tym wypadku niestety tak mam – pomimo , iż anty-dziełem filmowym go też nazwać oczywiście nie można. Krótko – film do oglądnięcia w domu , w sobotnie popołudnie. I niestety daję tylko 5 gwiazdek gdyż przy tym zestawieniu aktorów, którzy de facto stanowią wabik na widzów, czuję się trochę oszukany.

ocenił(a) film na 8
SInak

No tak efektów specjalnych było mało, mógłbyś obejrzeć spokojnie w domu... A może miałeś zły dzień, że się nie podobało? Moim zdaniem super komedia. Tak , czy inaczej 16 zł to nie majątek, u mnie 21,00.

ocenił(a) film na 5
Mimi_15

Możliwe że to mógł być zły dzień.....a takie się jednak czasem zdarzają....na pewno przyjdzie mi moją ocenę powtórnie zweryfikować jak już oglądnę go po raz kolejny....w domu....i to w jakieś sobotnie popołudnie.....jednak jak na razie ocenę podtrzymuję.

radwan88

A ja dziś widziałem. Film tak głupi, że aż nieprawdopodobnie śmieszny. Tu się nie myśli-tu się człowiek bawi :) Jeśli tak podejdziesz do tematu, to masz duże szanse na dobrą rozrywkę.

ocenił(a) film na 5
promyk5

Jak dla mnie osobiście było tu mało zabawy w zabawie by się tym filmem bawić....jednak jak pisałem powyżej to faktycznie mógł być mój zły dzień...tak wiec na pewno chwycę po ten film kiedyś raz jeszcze i wtenczas ocenię go ponownie.