PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147688}
6,3 34 998
ocen
6,3 10 1 34998
5,4 14
ocen krytyków
Red Eye
powrót do forum filmu Red Eye

UWAGA! Nie ogladałeś - nie czytaj dalej. Czytram te opinie i nie wierze!! To ma być DOBRY film??? Ludzie, wy żeście sie chyba z z płazami na głowy pozamieniali. W samolocie pewna Pani z pewnego hotelu jest szantażowana przez pewnego zabójce. Ta Pani to oczywiście bohaterka, większa niż wojny w wietnamie, która z dumnie uniesiona głowa staje wobec zabójców. Ratuje jakiegos urzedasa, potem tatusia a to wszystko dobrze się konczy ukazując jak Amerykanie wychowują swych obywateli na patriotów walczących dobra ze złem. Mdli mnie od tej kaszany i tej cukierkowatości. Ogladając film w dzisiejszych czasach wymagam czegos więcej. I do anielki ciasnej - kto wymyslił że to chicior????? Powinno sie tego kogoś zmusić do ogladania tego filmu przez rok po 5 razy dziennie. Moja ocena, jakze subiektywna [4]. I tyle, no

ocenił(a) film na 4
ademicus

P.S. Po wycięciu napisów z początku i na końcu zostaje jakieś 65 minut ogladania. Wcale sie nie dziwie reżyserowi że tak ukrucił film, pewnie kompletnie nie miał co juz wymyśleć. Chyba poproszę o zwrot pieniedzy za bilet. Nie polecam jak nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones