PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657700}

Ratując pana Banksa

Saving Mr. Banks
7,2 44 295
ocen
7,2 10 1 44295
6,3 23
oceny krytyków
Ratując pana Banksa
powrót do forum filmu Ratując pana Banksa

Czekałam na ten film 2 miesiace, ale mialam sesje i chcialam isc po niej, czyli niecale 3tyg po
premierze, a filmu juz nie ma w kinach? Pytam się dlaczego? Hobbit który miał premiere w grudniu
nadal jest wyświetlany a nowy film nie?

ocenił(a) film na 8
martyna0052

DOKŁADNIE. Tak samo czekałam na film z czego puściło go jedno kino na 4 w Kielcach ! Tylko przez 1 tydzień ! A pieprzony Hobbit leci do tej pory w multkiinie.

ocenił(a) film na 10
Owl1013

W końcu obejrzełam w internecie i Tobie Owl również polecem, ponieważ film jest świetny! Nadal nie potrafie zrozumieć, dlaczego tak dobry film jest zaledwie tydzień w kinach, a przykładowo Nimfomanka jest ciągle emitowana...

ocenił(a) film na 8
martyna0052

U mnie też szybko zdjęli. Dobrze że zdążyłam na to iść..... o 10:00 w piątek, bo nie było innych terminów ; /

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

sprzedawca biletów w kinie też powiedział że chciał iśc i nie zdązył i nie wie dlaczego tak szybko zdjeli...

ocenił(a) film na 8
martyna0052

Bo to niezbyt komercyjny film, no a Polacy wolą akcję i prędzej pójdą na Kuklińskiego (swoją drogą polecam ten film, bo też byłam). Albo animowany hit Kraina Lodu, który też bardzo mi się spodobał : ) No a na Ratując Pana Banksa pójdą ci którzy interesują się filmami Disneya lub po prostu Mary Poppins. Mój tata np. nie poszedł by na to, bo myśli że Disney to same bajeczki dla dzieci. Ja oczywiście się z nim nie zgadzam.

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Pewnie masz rację Natka. Mam nadzieję ze jednak ten film osiągnął sukces poza granicami Polski, ponieważ Emma gra tam genialnie!

ocenił(a) film na 8
martyna0052

Ja też mam taką nadzieję. Film jest super, szkoda że u nas nie został doceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones