PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 303
oceny
7,0 10 1 72303
6,2 13
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

Nuda na Maxa

ocenił(a) film na 4

Niepotrzebna kontynuacja film nudny i Stalone nudny

ocenił(a) film na 8
Bondman

A wg Ciebie to jakiego filmu kontynuacja jest potrzebna..? I dlaczego niby kontynuacja Rambo nie..? I wiesz..jesli tego typu filmy Cie nie interesuja i nie lubisz tematyki wojennej to wiadome ze bedzie nudny..wiec po co sie brac za cos czego sie nie lubi a pozniej tylko gadac.. "nudny.." ? Daj spokoj..

ocenił(a) film na 3
Yoshiek

ehhehahahahehahehaheuabnuabuahahjhaha
to rambo to film wojenny...
ehhehahahahehahehaheuabnuabuahahjhaha

ocenił(a) film na 4
Yoshiek

Postanowiłem odpowiedzieć czemu "Rambo 2" to niepotrzebna kontynuacja .Pierwsza część (bardzo dobra swoją drogą )była filmem psychologicznym pokazywała jak zmienia się człowiek po wojnie w wietnamie gdy ktoś go "wkurzy" wtedy zemści się z zimną krwią .Druga część to zwykły film akcji który nie powinien być warty uwagi .

ocenił(a) film na 8
Bondman

Nie zgadzam się z tą opinią. Film jest rewelacyjny, ma niepowtarzalny klimat a Stallone gra przekonująco(jak na mój gust).

ocenił(a) film na 9
Bondman

jagbys rambo ogladal wlatach 80-tych i mialbys nascie lat to rambo bylo jedynym slusznym filmem

ocenił(a) film na 4
wyrobek2

Wiem . Ten "Nudny jak kluski z olejem " film przeszedł do historji tylko dlatego bo wrogami głównego bochatera są Rosjanie i dlatego Polacy w czasach komuny cenili ten film . Jak by "Rambo 2 " powstał teraz mało kto by docenił ten film .

PS: Ale nadal szacunek dla Pierwszej części ;-) trzeciej nie widziałem , a co do najnowszej części to może się wybiore gdy trafi do naszych kin o ile dostanie dobre recenzje

ocenił(a) film na 7
Bondman

jesteś więcej niż głupi, ten film podobnie jak poprzednik ukazuje realia powojenne. jeśli nudzi cie kino akcji to oglądaj komedie romantyczne albo horrory. Pozatym z zimną krwią to Rambo działa w II, w I to była walka o przetrwanie poza ostatnim wątkiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones