PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
2011
7,0 28 tys. ocen
7,0 10 1 28205
7,8 21 krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Raid.

ocenił(a) film na 9

Po seansie uważam że jest to film świetny ale również bardzo przereklamowany. Nie sądzę żeby ktoś uważał ten film za najlepszy film akcji ostatniej dekady bo było ich bardzo dużo i nawet lepszych. Ścieżka dźwiękowa jest super. Dubstep idealnie tutaj pasuje :) Aktorzy pokazali swoje umiejętności w walce bronią i bardzo dobre sztuki walki. Naprawdę film warty polecenia i dosyć ciekawy ale jak już mówiłem pozostaje niedosyt ze względu na rzekomo najlepszą akcję dekady. Ogólnie 9/10 .

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Ja to chyba jestem jednak w tyle ,bo piszesz ,że przereklamowany, a ja nawet nie słyszałem o nim. Wstyd oj wstyd. Muszę go ja najszybciej dorwać :)
pozdro

ocenił(a) film na 9
djrav77

Przereklamowany w sensie plakatu i zwiastunów . Nie dziwne że o nim nie słyszałeś bo w Polsce nawet tytułu filmu nie spolszczyli. Został Raid - środek na komary xdd

ocenił(a) film na 7
Darkadi15

Plakaty, zwiastuny i hasła reklamowe zapowiadały najlepszy film akcji ostatniej dekady. Nieco na wyrost. Akcyjniaków o zdecydowanie lepszej fabule są dziesiątki, ale tytuły z tak zrealizowanymi scenami pojedynków można policzyć na palcach jednej ręki. Film jest sprawnie nakręcony a przy tym bardzo widowiskowy. Naprawdę jest na co popatrzeć, bo umiejętności niektórych aktorów / kaskaderów zapierają dech w piersiach. Do tego świetna ścieżka dźwiękowa o której sam wspomniałeś. Szkoda, że w moim mieście film nie jest nigdzie wyświetlany, bo z chęcią wybrałbym się na niego do kina.