PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 tys. ocen
7,0 10 1 28205
7,8 21 krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Bo ani obydwa multikina ani CC nie mają tego w repertuarze.

0wner2

Ani w Heliosie w rynku ani w DCF'ie nie ma. Tylko Helios w Magnolii nie ma jeszcze ustalonego repertuaru. Czy to są ku*wa jakieś jaja?

ocenił(a) film na 9
0wner2

pisalismy czesciowo o na ten temat w poscie "co jest do ciężkiej ...??".....niestety na to wyglada, ze u nas nie bedzie grany co jest kompletnym nieporozumieniem, żenada, porazka itd.itp......mam jeszcze cien nadziei, ze helios w magnolii da rade, bo wciaz nie ma repertuaru.....

socjol

Już jest repertuar, a filmu ku*wa nie ma. Co za pie*doleni idioci. Dzwonię do DCF'u.

0wner2

CC wyświetla ale tylko w nielicznych miastach:
http://www.cinema-city.pl/index.php?module=search&cityid=1&scid=0&gatunek_id=0&d zwiek_typ=0&fid=2734&dd=2012-05-18&Szukaj.x=100&Szukaj.y=12

shwejk

Na początku czerwca na 99% będzie grany "Raid" w DCFie

p_kowalik

Skąd masz takie info? Pytam, ponieważ z tej strony na to nie wynika: http://www.dcf.wroclaw.pl/repertuar/zapowiedzi

kocior

z tej strony to nie wynika*

kocior

Wiem to stąd, że jestem w trakcie przekonywania osoby, która zajmuje się ustalaniem repertuaru w DCF, by zagrali ten tytuł na początku czerwca ;)

ocenił(a) film na 9
p_kowalik

przekonaj więc !!!! :)

p_kowalik

Podkreśl przy tym, że jest to nie prośba, a już błaganie. :D Kurde, człowieku, ja czekam na ten film od jesieni, czyli od kiedy po raz pierwszy zobaczyłem zwiastun.

kocior

nie blaganie ino grozba
haha
tera juz nas trzech

haron29

Dołączam się do prośby, ten film ma zostać wyświetlony!

ocenił(a) film na 9
p_kowalik

Powiedz im, że jak nie wyświetlą to zrobimy im raid na DCF:)

jabba_the_hutt

Parter demolki. Europa już nie da pieniędzy

ocenił(a) film na 9
p_kowalik

jak idzie przekonywanie ? ;) ....swoją drogą pisałem maila w zeszły czwartek do CC i DCFu czy będą wyświetlać film - z CC odpowiedzieli mi po kilkunastu minutach (nie ma tyle kopii, bla,bla,bla) - ale odpowiedzieli. Natomiast z DCFu aspirującego do takiego niezależnego kina do dziś nie odpowiedziano na mojego maila.....mam jednak nadzieję, że DCF da rade i wyświetli film.......tylko, że ile mamy czekać

socjol

Czekam, aż osoba która zajmuje się programowaniem wróci z Cannes. Koło weekendu powinienem mieć już info. Teraz w DCFie jest jakiś festiwal i nie grają w ogóle filmów z normalnego repertuaru.

ocenił(a) film na 9
p_kowalik

to znowu ja - myślę, że w imieniu innych tez.....:) wiadomo już coś ??

ocenił(a) film na 7
0wner2

Niestety wielkie g... Filmu nie ma nigdzie we Wrocławiu i raczej już nie będzie. Masakra a całe grono gniotów powtarzają w każdym kinie, a gdy pojawia się ciekawszy ale nierozreklamowany film to już nikt nie odważy się w niego zainwestować. Porażka. Miałem nadzieję że DCF właśnie jest od tego, ale najwyraźniej zbyt mało ambitny film :/

0wner2

W KRK jest aktualnie po jednym seansie dziennie w trzech kinach, a tydzień temu po 3 były. Chyba nie cieszy się popularnością. Muszę się przejść zanim zdejmą.

neo_angin

Promocja tego filmu jest tak wielka, że John Carter wysiada :P

prostelinie

Na Cartera miałem iść, ale mnie ominął w kinach. Na ten się chyba przejdę jutro bo jak zobaczyłem średnie na IMDB i RT to muszę to po prostu oglądnąć.

neo_angin

a to dobry film był powiem szczerze, choć trzeba być chyba prawdziwie zajaranym klimatami s-f, żeby go polubić.