PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 080
ocen
7,0 10 1 28080
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Arcydzieło !!

ocenił(a) film na 8

Oglądałem wszystkie najlepsze film walk , jedne z najlepszych IP man , obronca , ong bag itp. ale ten film naprawdę jest niemożliwy !! pod względem walk , rzeznia masakryczna do tego super sztuki walki , fabuła również super po prostu idealny film , nigdy takiego nie widziałem przez to dla mnie jest to arcydziełem ! i czekam na więcej takich filmów !!

Tylko za huja nie zrozumiem film web bo na IMDb jest Ocena: 8.3/10 - Głosy: 10,688
tutaj 7.2 także śmiech na sali ;] , na to śmiało mogło by być [7.8] do [8.0]

ocenił(a) film na 10
nea_filmweb

Racja!Od "Ong Bak" i "Tom Yum Goong",czegoś podobnego nie widziałem!Mistrzostwo!!!

ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

Też oglądałem Ong Bak i Tom Yum Goong i zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Skoro mówisz że ten film jest równie, lub może nawet lepszy, muszę się zainteresować.

ocenił(a) film na 9
nea_filmweb

No fakt, można ten film nazwac arcydzielem w swoim gatunku, gdyż wiele filmów akcji oglądalem, z pokazami wschodznich sztuk walki, ale to, co reprezentuje The Raid nie da się z niczym porównać. Film po prostu rewelacyjny, krwawy, brutalny, ze scenami które będę oglądąl na okrągo gdy wyjdzie na BR. Niesamowita muzyka wspólgrająca z obrazem. Oczywiście zawsze jest coś, do czego można się przyczepić, ale takich Avengersów to rozklada na lopatki jednym palcem.

ocenił(a) film na 8
Pawel_Gosia

Właśnie dobrze że wspomniałeś ! muzyka muzyka również gienialna , super pasująca pod koniec filmy :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
maniuj90

mistrzostwo świata też mnie śmieszy ta ocena powinno być 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones