PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187480}
7,5 7 806
ocen
7,5 10 1 7806
8,1 9
ocen krytyków
Pusher III Jestem aniołem śmierci
powrót do forum filmu Pusher III - Jestem aniołem śmierci

to jedyny pozytyw tego filmu, który jest słaby strasznie, a pierwsze 40 minut jest wręcz do dupy
pierwsza część była nawet ok, chociaz spodziewałem sie dużo więcej, dwójki nie oglądałem, no a trójka mizerna oprócz naszego polaczka :D
podoba mi sie natomiast pomysł na trylogie, w kazdej czesci głównym bohaterem jest typek co był w jedynce, czyli najpierw frank, potem jego kolega przygłup no i milo

BlackShit

Polski akcent został troche poćwiartowany.szczerze mówiąc takich jak ten polaczek powinno sie ćwiartować bez względu na szrokość geograficzną.

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Z ciekawości zajrzałem na twój profil i nasunęło mi się pytanie: czy ty uznajesz jakiekolwiek inne oceny poza 1 i 10? Wiem, że każdy ma prawo oceniać filmy po swojemu i nic mi do tego, ale takie skrajne ocenianie wypacza oceny na FW. Nie pouczam cię bynajmniej; po prostu zwróciłem na to uwagę.
Co do Pushera 3 - moim zdaniem ten film zasługuje na wyżej niż 1/10 chociażby ze względu na:
- przemówienie Milo na urodzinach córki; łezka się może zakręcić ;)
- postać Milo w ogóle
- postać Radovana (brrrrr) :)
- motyw z gołąbkami :)

użytkownik usunięty
guliver_filmweb

no, motyw z 'surowymi' gołąbkami, nikt ich kur** nie chciał jeść :D

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Nie warto się przejmować Twoją oceną (nie mówie tu o opisie w poście) gdyż oceniasz filmy jedynie na 1 lub na 10 tak więc nie jest to wcale miarodajne.

Yafatboy

ty sie jednak przejąłeś, w końcu napisałeś o tym komentarz.... a o samym filmie nic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones