PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187480}
7,5 7 806
ocen
7,5 10 1 7806
8,1 9
ocen krytyków
Pusher III Jestem aniołem śmierci
powrót do forum filmu Pusher III - Jestem aniołem śmierci

tak sie zastanawiam - czemu Polaka i Albańczyka nie polali benzyną i nie spalili od razu tylko Radovan bawił się w krojenie? przecież z tyłu mieli wystarczającą ilość miejsca. no mogli powiedzmy wrzucic ich w jakis worek czy coś, potem dorzucić dużo zwykłych śmieci, nie wiem wywieźć i spalić gdzies daleko cokolwiek :D a tak narobili sobie roboty ze szok. a moze po prostu taki był pomysł scenariusza, by zajęło im to ok. 15 minut czasu filmu? btw w ładnym świetle przedstawili Polaków - dziewczyna, która ma 18 lat i aspiruje do miana dziwki plus typ-dres który zamiast mózgu ma papaje. jak nas widzą tak nas piszą [']
ale zgodzę się że mimo wszystko część 3 Pusher jest całkiem niezła - na pewno lepsza od 2. A najlepsza oczywiście 1.

ocenił(a) film na 6
Somar

Dziewczyna na pytanie "kiedy masz urodziny?" odpowiedziała "siewodnia", więc po rosyjsku. Mamy tu zatem do czynienia prawdopodobnie z ignorancją twórców, bo ciężko zaakceptować, by Milo jako Serb (w dodatku znający kilka polskich słów) po usłyszeniu "siewodnia" mógł opisać parę w barze stwierdzeniem "Polacy".

ocenił(a) film na 9
Galder

a może to ona, żeby być bardziej zrozumiała odpowiedziała w uniwersalnym języku krajów środkowowschodniej europy...
Polaka grał bez wątpienia Polak myślę, że podczas kręcenia filmu sprostowałby błąd.

ocenił(a) film na 7
Somar

Może bali się, że gdziekolwiek nie spaliliby tych zwłok, to ktoś z otoczenia wyczuje smród i być może skojarzy, że to palące się ludzkie ciało, dlatego też postanowili spalić tylko ubrania.
Motyw z Polaczkiem rzeczywiście wgniatający. Szkoda, że jedyny Polak w całej trylogii (bo ta dziewczyna to w końcu chyba nie wiadomo skąd) był jej najohydniejszą postacią.

ocenił(a) film na 8
guliver_filmweb

Co do dziewczyny to nie aspirowała do miana dziwki,była zastraszona i znalazła się tam wbrew swojej woli,a tacy jak polaczek niestety się zdarzają,ale to nie zależy od narodowości.
ps z trylogii dla mnie najlepsza część 2,część 1 słabsza od 3 ;)

użytkownik usunięty
Detoksynator

przemielili go pewnie za 'polski speed' co mu posypał i mówił ze to koko:)

ocenił(a) film na 8

Gdyby to naprawde był koks,a nie speed to Milo by nie chwycił za młotek i nie byłoby mielenia.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones