PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187480}
7,5 7 806
ocen
7,5 10 1 7806
8,1 9
ocen krytyków
Pusher III Jestem aniołem śmierci
powrót do forum filmu Pusher III - Jestem aniołem śmierci

Mam tylko jedno zastrzeżenie.Milo co pewien czas przypala sobie helene,a wszystko
ogarnia jak należy,załatwia sprawy bez problemu.Po jontach z marią były zamotany,nie
mówiąc co by się z nim działo po heroinie,to było nie potrzebne,bo film trochę stracił na
wiarygodności,ale po za tym ok.

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

Nic podobnego. Przypomnij sobie sceny w których ćpał- efektownie zrobiony podkład dźwiękowy (trzaski, piski), wg. mnie bardzo realistyczne.

Poza tym gość się leczył z uzależnienia od narkotyków, co oznacza że wcześniej miał z nimi dużą styczność. A jak wiadomo narkomani mają większą "tolerancję" narkotyku przez organizm... ;)

ocenił(a) film na 8
under2012

Widzę,że nie masz bladego pojęcia o tym temacie,ale to dobrze,bo narkotyki to syf...Milo miał kilku dniowy detoks,tym bardziej wywaliło by go z butów,ale nawet bez tego odwyku by nie ogarniał.TO JEST HEROINA.A on sobie ją pali i po pięciu minutach biega wśród gości i wali przemowy jakby sobie małą kawke strzelił.Bzdura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones