PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1039}
8,3 675 459
ocen
8,3 10 1 675459
9,2 58
ocen krytyków
Pulp Fiction
powrót do forum filmu Pulp Fiction

NIE ROZUMIEM, DLACZEGO TEN FILM MA TAKĄ WYSOKĄ OCENĘ?! PRZECIEŻ TO FILM O NICZYM, NIE MÓWIĘ
NAWET O JAKIMŚ PRZESŁANIU, ALE JEST TOTALNIE DENNY, WULGARNY, BEZSENSOWNY. CZYM WY SIĘ LUDZIE
ZACHWYCACIE. CHYBA TYLKO LECICIE NA TO, BO INNYM SIĘ PODOBA TO WAM TEŻ. WIOCHA I TYLE!!!

ocenił(a) film na 10
PaulStep

Obejrzyj jeszcze z 2 razy ten film to może go zrozumiesz :) Albo może po prostu Cię nie bawią takie filmy to zależy od gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 10
PaulStep

najprostszym wyjasnieniem jest to ze do takiego filmu trzeba rozumu i w tej kwestii cie pociesze poniewaz za pierwszym razem tez go nie zrozumialem, takie filmy oglada sie 2-4 razy by zrozumiec, a tak jak wspomnialem tez nie rozumialem filmu a na dzien dzisiejszy ejst to moj ulubiony film:)
po prostu mussisz wiedziec co tam sie dzieje, skup sie i zobacz jeszcze raz

użytkownik usunięty
PaulStep

wiochę to ty robisz pisząc taki bezsensowny,denny komentarz o niczym

ma mi prawo się nie podobać ten film. o gustach się nie dyskutuje. widać jesteś widzem, który niczego nie oczekuje od filmu byle by bawił, nie musi mieć żadnego sensu czy przesłania. żałosne

ocenił(a) film na 10
PaulStep

No właśnie chodzi o to że film ma przesłanie ... Każdy film można zrozumieć i uda się to nawet takiemu pretensjonalnemu (widziałem co oglądasz :/ ) ignorantowi jak Ty. Chyba że to "Legalna Blondynka" - wtedy wypada pd razu sb odpuścić :/ . Następnym razem zrozum film zanim ocenisz ;) . A jak Ci się nie spodoba to nie zakładaj z góry że jest zły :P .

użytkownik usunięty
PaulStep

Eh... Szacun za odwagę takie komentarza - rozumiem, że Pulp Fiction może ci się nie podobać, że nie ma może jakiegoś głębokiego przesłania... Ale to jest niesamowicie inteligentna komedia, z najgenialniejszymi dialogami w historii kina. Wszystko jest w tym filmie na miejscu, każde słowo jest kluczowe - ten film można oglądać i oglądać i nie da się znudzić.

Nie widzę twoich ocen, ale mogę się założyć że "Skazanych na shawshank" oceniłeś na 10 lub 9. Mylę się czy nie?

ocenił(a) film na 10
PaulStep

Po prostu nie lubisz Tarantino i tyle. Dla mnie film to mistrz.

PaulStep

Jak podoba się wszytkim, ale nie tobie, to się lepiej nie odzywaj, bo robisz to coś, co nazywasz "wiochą"...

ocenił(a) film na 10
PaulStep

Tarantino = inteligentna rozrywka. Jeśli te słowa Cię przerastają to odpuść sobie.

Kruchy_4

Jeżeli bawią was sceny, gdzie zabijają ludzi jak w jakieś rzeźni to macie chore umysły.

ocenił(a) film na 10
PaulStep

A co w Obecności nie było żadnego zabijania ? Albo film o wymownym i bardzo ambitnym tytule Nawiedzony. Rozumiem to są horrory bez zabijania

maestroofmovie

to filmy o czym innym. no i dobra, mam prawo mieć własne zdanie i nie muszę rozpływać się nad Pulp jak większość tutaj osób. Jeżeli wkurza was krytyczna ocena to wasz problem :P

ocenił(a) film na 10
PaulStep

nieudany troll

ocenił(a) film na 9
PaulStep

śledzę odpowiedzi na ten post , przeczytałem chyba ze 20 i nigdzie nie widzę odpowiedzi na zadane przez PaulStep pytanie po za tłumaczeniem , ze film trzeba obejrzeć kilka razy albo, że autor postu nic nie rozumie. Może jednak ktoś się pokusi o odpowiedź jakie przesłanie ma Pulp Fiction bo ja widzę tylko perfekcyjnie zmontowane i poukładane sceny na końcu łączące się w logiczną całość oraz bystre dialogi bezstresowych kolesi znajdujących się w stresowych sytuacjach.

ocenił(a) film na 9
PaulStep

ja też nie jestem fanką tego filmu.oglądnęłam, muzyka świetna, ale fabuła? to był stracony czas. Szkoda, że odezwało się tutaj hejterstwo komentatorów. Ludzie nie każdy musi uważać Tarantino za boga i wielbić pulp fiction. To, że facet ma skłonności do scen brutalnych i zalewania ekranu krwią nie świadczy o jego geniuszu. Na swoja obronę mogę powiedzieć, że oglądałam kilka jego filmów ale mnie nie zmiażdżyły. Django był niezły, ale jak zwykle przesadzony jeżeli chodzi o ilość krwi, nie wspominając o błędach jakie pojawiały się przy strzelaninach (rozbryzgi w dziwną stronę, odrzut człowieka 5 m.od pocisku z rewolweru itd.)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
PaulStep

Czytajac takie trollowskie komentarze, to czasem zaczynam popierac aborcje. Tak do 15 roku zycia.

Cililing

idioci. co może byście w gębę dali za to, że komuś coś się nie podoba. jesteście beznadziejni.

ocenił(a) film na 10
PaulStep

błagam. Niech któraś ze stron pokaże, że istnieje na tym świecie coś takiego jak mozg...

ocenił(a) film na 9
PaulStep

Sorry, ale sam jesteś sobie winien. Nie będziesz mniej dojrzały jeżeli ci się film nie spodoba, ale pisząc takie komentarze już tak. Czego ty się spodziewałeś? Że wbije masa ludzi i ci przyklaśnie? Wciśnięty caps lock, czepianie się rzeczy, które są przeważnie na porządku dziennym w tego typu filmach(zabijanie, przekleństwa). Zgadzam się, że ten film nie ma żadnego głębszego przesłania ani nawet fabuły, ale nie za nie jest tak ceniony. Po prostu jest oryginalnie nakręcony, ma wiele świetnych scen, kultowych tekstów, sporo inteligentnego humoru oraz grę aktorską na bardzo dobrym poziomie z Jacksonem na czele. Ukrywasz swoje oceny, ale podejrzewam, że wystawiłeś Pulp ocenę 1. To jest nic innego jak zwykły trolling, więc nie miej do nikogo pretensji, że jest na ciebie taka nagonka. Tyle.

"NIE ROZUMIEM, DLACZEGO TEN FILM MA TAKĄ WYSOKĄ OCENĘ?!" - Idź z tym do największego nieporozumienia w historii rankingu filmwebu jakim są Nietykalni. Nawet jakby Zmierzch wszedł do TOP 100, nie będzie on większym zaskoczeniem, niż pozycja Nietykalnych....

PaulStep

niestety ale potrzeba rozumu żeby ten film zrozumieć, przykro mi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones