PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 30 tys. ocen
6,4 10 1 29867
5,7 12 krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

świat gliny 7/10

ocenił(a) film na 7

Można powiedzieć,że psy mafii zaczynają się od środka od razu zostajemy wrzuceni wir wydarzeń .Mamy skorumpowany policjantów .Nie dostajemy filmie informacji dlaczego to robią co ich skłoniło pewnie lepsza kasa niż harowanie dzień i noc a i tak sąd wypuści .Nie ma tu biadolenia na świat system i jeszcze Bóg wie co .A dostajemy twarde mocne kino które uderza z grubej rury i nie puszcza z tonu .Dla mnie chyba najlepsza scena to jest jak wszyscy policjanci jak jeden mąż mkną po mieście na miejsce zbrodni zabitego gliny . Trochę mnie z dziwiło że szefowa rosyjskiej mafii caryca tak dala się podejść i wyleciała z całą ekipą w powietrze .Nie wiem czy dla mnie nie zbyt banalne .W filmie też nie podziału na dobry i zły bo nawet ci dobrzy aurora im nie świeci i to też jest plus na filmu A nawet skorumpowani gliniarze mają jakieś swoje sumienie .I tak jeszcze po za oceną filmu wiem że jest moda noszenia spodni po niżej pasa co przez to widać trochę bielizny na świat dzienny ale to jak noszą tamte gangi co prawie widać całe majtki na wierzchu jakoś to dla mnie nie smacznie wygląda i nie elegancko . 7/10