PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177751}

Przypadkowy mąż

The Accidental Husband
6,1 25 tys. ocen
6,1 10 1 24741
5,0 7 krytyków
Przypadkowy mąż
powrót do forum filmu Przypadkowy mąż

Film nie był najwyższych lotów. Był prosty, schematyczny i przewidywalny. Można polecić jedynie, gdy nie ma nic innego do obejrzenia wieczorem lub planuje się "w miarę" romantyczny wieczór ;-)
Jedyny plus, to prawda życiowa jaką zawiera w sobie - trzeba znaleźć swoją "prawdziwą" drugą połówkę :-)

ocenił(a) film na 9
dziekan_tek

ale patrz jaki ten świat jest dziwny :P jak film jest bardzo ambitny ciezki skomplikowany to źle.. jak lekki i przyjemny.. to tez niedobrze i bądź tu reżyserem i dogódź widzom :P... przeciez takie ma zadanie komedia romantyczna :P.. być lekka czasami schematyczna no taka prawda o miłości juz tyle zostało powiedziane.. ze trudno żeby jakąś innowacje wprowadzić co nie zmienia postaci rzeczy że taka pomyłka /bo włamanie to troche załatwo im poszło :P/ ale takie błędy sie moga zdażyc i nagle ktos może sie obudzic miejąc męża :P i teoretycznie jest to śmieszne ale i tragiczne :D.. to tak samo jak z kradzieżą tożsamości :P.. no i masz racje poruszyli ważna prawdę... nie ma co na siłe szukać drógiej połówki... ta własciwa gdzieś jest i sama sie znajdzie ;) pozdro.. ja sobie to z dziewczyną oglądnąłem i była zadowolona! ;] własnie po to są takie komedie.. przeciez "hannibal rising" na romantyczny wieczór nie włącze mimo że oboje lubimy też i tego typu kino.. pozdro.. mysle że 7-8 jako ocene dla tego filmu to taka średnia ważona ;]

PS to podaj przyjkład o czym mogła by być komedia romantcyzna żeby była szokująca i nie liniowa? może związku teściowej z psem szofera co? :P...

bestia666azazyl

Ależ proszę bardzo, oto i przykład:
"I Could Never Be Your Woman" (2007)
:-)

ocenił(a) film na 5
dziekan_tek

też daje 5/10.
prosta i przewidywalna, ale większość komedii romantycznych jest właśnie taka. daję tylko 5 bo trochę mało zabawna, ale daje rade...
pozdro

ocenił(a) film na 5
ckwm

podobna ocena. nudził mnie ten film. wiedziałem że będzie schematyczny, ale nie chciałem się nudzić. nie udało mi się jednak tego uniknąć
5/10