PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399213}

Przerwane objęcia

Los abrazos rotos
7,3 42 234
oceny
7,3 10 1 42234
6,7 16
ocen krytyków
Przerwane objęcia
powrót do forum filmu Przerwane objęcia

Film był nudnawy - taka autotematyczna wypowiedź Almodovara o sztuce, o jej wartości w życiu i o tym, dla czego można ją poświęcić. Ogólnie, fragment filmu z Leną, który montuje na końcu Mateo, jest chyba najciekawszy. Nie podobała mi się postać Leny - dziwna, niezrozumiała, etycznie dwuznaczna, rozmyta. Po Volverze miałem nadzieję, że Penelope dostanie kolejną rolę silnej kobiety, a tu taka średnia postać. Momentami może się film podobać, ale raczej kino dla koneserów i fanów Almodovara. Dla mnie 6/10

ocenił(a) film na 6
Alquimista

podzielam Twoją opinię...Tylko Penelope Cruz sprawiła ,że zdecydowałem pomęczyć się do końca...Poza tym to hiszpańskie "dzieło" , miało być filmem biograficznym Almodovara . Często filmy biograficzne nudzą, bo życie to nie film ( lub jak kto woli - nie bajka, chociaż film z definicji to właśnie bajka dla dorosłych)... Kino hiszpańskie, mimo że zostało okrzyknięte jako trendy, to mnie jednak ciagle rozczarowuje..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones