PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4095}

Przed wschodem słońca

Before Sunrise
7,7 54 015
ocen
7,7 10 1 54015
8,0 29
ocen krytyków
Przed wschodem słońca
powrót do forum filmu Przed wschodem słońca

Ethan Hawke

ocenił(a) film na 10

Jest to jeden z moim ulubionych aktorów, dlatego też zdecydowałem się na ten film. I to były
słuszny kierunek. Doskonale uchwycone relacje miedzy kobietą a facetem. Mistrzowska scena z
rozmową telefoniczną. Jak dla mnie to film o idealnej pierwszej randce:) Nie ma żadnej gry miedzy
Jesse a Celine, oboje są wobec siebie od samego początku szczerzy, otwarci(hmmm inny świat
inne czasy). Dialogi na najwyższym poziomie. 10/10. Jestem przekonany że do tego filmu wrócę.

ocenił(a) film na 10
Kris81

Piątka!
Jak dla mnie to arcydzieło. Nie mogę się im nacieszyć i od obejrzenia latam tu po forum i się udzielam. Warto propagować ten film, bo zasługuje na większą uwagę.
Scena z telefonami świetna, ale w kabinie w sklepie jeszcze lepsza:)

ocenił(a) film na 10
laxman

Siemka, jeżeli chodzi o scenę w sklepie to fakt pokazuje prawdziwą miłość, z taką nastoletnią nieśmiałością, do tego bardziej wymownej (pokazującej uczucie) sceny nie widziałem w żadnym filmie. Piosenka Kath Bloom - Come Zresztą po tej scenie nakręciłem się na gramofon:)
Here. no i ten refren There's wind that blows in from the north.
And it says that loving takes this course.
Come here. Come here.
Pewnie też będę zaglądał na forum, przyznam że dziwne że film dopiero teraz obejrzałem. Ale ma to swój plus w tym roku premiera Before Midnight., więc nie muszę zbyt długo czekać na trzecią część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones