PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166528}

Przebudzenie

Awake
7,0 107 768
ocen
7,0 10 1 107768
5,8 6
ocen krytyków
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

8/10 a czemu?

ocenił(a) film na 8

Oglądam teraz po kilka filmów dziennie i rzadko który przykuwa uwagę a w tym była w miarę sensowna historia i oglądało się to nieźle a jak ktoś uważa że się nie klei to trudno, o gustach nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 7
Shedragon

hmm 8 chyba za dużo.. na pewno nie obejrzałem dla Alby, której gra jest aż męcząca. W kółko taka sama. Choć to pierwszy film jaki z nią widziałem, że dali jej taką rolę a nie inną (wiadomo o co chodzi). Gra aktorska głównego Claya robiona pod gimnazjalistki, chyba dlatego mnie to w nim męczyło. Jak dla mnie największe uznanie dla mamy Claya - tu z niepokojem stwierdzam, że za często podobają mi się matki bohaterów zamiast oni sami – i nie mam tu na myśli gry aktorskiej, ale - o zgrozo - aspekty hmm wizualne ;) znowu ciekawy pomysł na film, lecz wyidealizowane zakończenie. Choć na pewno zasługujące na uznanie (mały SPOILER) spotkanie matki z Clayem i cała historia z Mikołajem (znowu wiadomo o co chodzi). To mi zostało dłużej w pamięci niż samo zakończenie, może dlatego patrzę na ten film przychylniej niż szczerze mówiąc on na to zasługuje. Dlatego nie wiem czy polecić, choć szczególnie zły to nie jest. Ale nie na 8 :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones