PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 231
ocen
6,4 10 1 68231
6,3 18
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

zastanawialem czy to możliwe takie potwory :D Swietny tak zrobiony jakby to bylo naprawde jakby sie tam bylo :D

ocenił(a) film na 5
reoms2

Pozwól, że ci odpowiem: nie, istnienie takich potworów jest niemożliwe. Dziękuję.

ocenił(a) film na 8
reoms2

Wg. mnie jest to mało możliwe ale w obecnych czasach, podkreślam, w obecnych. Dlaczego? Dlatego, że mamy mało tlenu w atmosferze. Tak olbrzymia istota, jak główny stwór w tym filmie, pewnie by się udusiła.

Miliony lat temu Dinozaury osiągnęły tak ogromne rozmiary bo tego tlenu było o wiele więcej niż teraz.

Spajs

Sory, ale dinozaury nie były tak duże, jak ten potworek, nawet morskie.

ocenił(a) film na 8
hitman4334

Na Ziemi jednak nie było i nie będzie wszystkiego, co możliwe.
Wielkość Wszechświata jest nie do pojęcia przez ludzkie mózgi. Istnieją w nim planety, na których są rzeczy, istoty, które naprawdę się filozofom nie śniły. Ale żeby to odkryć, musimy ruszyć tyłki i gdzieś wyruszyć a nie wysyłać głupie sondy, które nie potrafią dolecieć nawet na skraj naszego Układu Słonecznego.
Jeśli masz zamiar mi odpowiedzieć, że takie loty są niemożliwe (uzasadniając "bo nie") to podkreślam, że 50 lat temu ludzie mówili, że komputery dzisiejszych rozmiarów, też są niemożliwe :)
Pozdrawiam.

Spajs

Tylko głupiec stwierdziłby, że coś jest niemożliwe. To hipokryzja i powielanie błędnego myślenia przodków. Z innej beczki, tytułowy " Monster " był wytworem wojska czy przybył z głębi oceanu, jak " godżilla "?

ocenił(a) film na 8
hitman4334

Nie wiadomo. Wg. mnie jednak był "dzieckiem" jakiś laboratoryjnych eksperymentów, gdzieś głęboko pod ziemią.

ocenił(a) film na 7
reoms2

W naturze nie, ale rozwijając inżynierię genetyczną z pewnością możliwe stanie się tworzenie różnych potworów. Możliwe, nie mówię że ktoś będzie chciał to robić, choć kto wie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones