PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815535}
6,1 42 836
ocen
6,1 10 1 42836
4,3 30
ocen krytyków
Proceder
powrót do forum filmu Proceder

na plus

ocenił(a) film na 8

Solidnie zrobione a przede wszystkim bez jakiegoś zadęcia!!!

trajdi

Gdzie widziałeś juz film? Ja mam dopiero bilet na sobotę, jestem bardzo ciekawa

dk2012

Zdaje się, ze film był na WFF, niestety ja jestem z Pomorza i nie widziałam, ale słyszałam opinię, ze zaskakująco dobry. Przyjaciel miał obawy, ze będzie zbyt chamsko i obcesowo, a tu jest dobra historia z muzyką w tle i rewelka gra aktorska - podobno.;)

dk2012

Film był tydzień temu w Zamościu na jakiś pokazach przedpremierowych, zaskakująca produkcja z genialnym aktorstwem. Plus totalne zasko Kożuchowska

NoMore09

Zwiastuny faktycznie zachęcają :)

NoMore09

nigdy za nianie przepadalem, ale dam sie zaskoczyc :)

dk2012

ja mam bilet na piatek, troszke poczekam, ale mysle, ze warto!

dk2012

bilecik juz zakupiony na seans w tym tygodniu :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
atari799927176virgin

Słaby czy nie, to jednak nie na miejscu komentarz...

GoldenBoyGT

jeju, skąd w ludziach taki jad...

atari799927176virgin

Chłopie, idź najpierw na film, zobacz i potem się wypowiadaj. Tam jest powiedziane, dlaczego doszło do takiej tragedii.

trajdi

zobaczymy, jak przeniosa te fascynujaca biografie na ekrany kin <3

ocenił(a) film na 9
agacia1992

Twój komentarz brzmi jak sarkazm, ale mnie cieszy, ze kino czerpie z ciekawych historii, które napisało życie

trajdi

Zgadzam się. Wyglada na to, że nie spartolili tego. Jest dobrze :)

bemocias

Też tak myślę. Jaram się :D

trajdi

cenię sobie takie produkcje: zero patosu, bez nadęcia, normalne polskie kino przedstawiające szarą rzeczywistość

trajdi

Bez zadęcia - dobrze powiedziane :) Film z hollywoodzkim sznytem, ale jest szczerze, nic nie ukrywają...

ocenił(a) film na 5
trajdi

Właśnie przede wszystkim biednie zrobione. Jakby na statystów nie starczyło, ujęcia z koncertów to badziewie totalne, a i ogólnie większość scen kręcona jest na jednym długim ujęciu, także od takiej strony technicznej to film jest biedny i pachnie niskim budżetem.

Daje rady pod względem dialogów i klimatu, pachnie to wszystko ulicą i wypada wiarygodnie. Faktycznie bez nadęcia jest, tylko mało wnikliwie. Niby ponad 2 godziny trwa, a nie zagłębia się za bardzo, dlaczego Chada jest jaki jest, czemu tak dąży do autodestrukcji, no i żadnej teorii właściwie nie snuje na temat śmierci. Początkowy monolog z "Tak to zwykle się kończy" więcej tłumaczy niż cały ten film, także mogło być zdecydowanie lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones