PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815535}
6,1 42 903
oceny
6,1 10 1 42903
4,3 31
ocen krytyków
Proceder
powrót do forum filmu Proceder

Nareszcie jest film z prawdziwymi facetami na ekranie zamiast tych wszystkich orurkowanych środków zastępczych. Jest w tym filmie na kogo popatrzeć. Dziewczyny! Polecam bardzo! Tylko niech mi któraś powie, że nie che sobie popatrzeć na te klaty ze stali to parsknę śmiechem.
Chcę więcej fimów z takimi ciastkami!

MonKrupa

może nie mój typ kochanka,a le tak - slodkie komedyjki czasem wychodzą uszami już :P

dk2012

dokladnie! ilez mozna patrzec na slodkie filmy, zlwaszcza w takim przedsiatecznym okresie jak ten. Proceder to mocns, prawdziwa historia dzieki ktorej poznajem bardzo wartosciowego czlowieka, ktory zdecydowanie za szybko odsedl

MonKrupa

Zgadzam się w 100%!

bettiM

Też mi się to rzuciło w oczy ;) Zapowiada się świetnie :)

adriennee

No ja lubię łysoli ;D

e_horodyniec

I takie dziewczyny to ja szanuję ;)

MonKrupa

Fakt, jest na czym oko zawiesić ;) może taką fanką klat jak koleżanki powyżej nie jestem jednak, ale rzeczywiście, że przyjemna to odmiana po tych słodko-mdlących buźkach :P

ocenił(a) film na 1
MonKrupa

Tępe przećpane łyse glace z ryjami jak z największej zabitej dziurą wsi. Rzeczywiście ciacha jak 150 xD

ocenił(a) film na 3
kloc93

Jaki piękny zlot Karynek xDD W sumie one i Sebki to główny target filmu

ocenił(a) film na 9
a_kwitek

ciekawy jestem jak ludzie waszego pokroju są tacy rozmowni na necie , w jakiś forach , a w realu łeb opuszczony i cichutko :D

ocenił(a) film na 1
BonusBGC

Dobra sebek, jedyne co ci pozostalo to napinanie miesni w Internecie bo po za tym twoim największym sukcesem jest umiejętność czytania.

ocenił(a) film na 9
kloc93

haha a ty pewnie leszczu 50kg i wklęsła klata , to chyba dobrze , że kobietom podobają się prawdziwi mężczyźni , a nie lamusy na strzała :*

ocenił(a) film na 1
BonusBGC

Na strzała to od jednej mojej tuby byś poleciał. Niedorozwinięty wieśniak co ledwo podstawówkę kończy to nie mężczyzna tylko frajer i spoleczniak, który myśli że ma cokolwiek wspólnego z byciem facetem lol.

ocenił(a) film na 9
kloc93

no nie wiem bo jest przykład masy miliarderów na całym świecie , którzy skończyli tylko ową podstawówkę i masa ludzi po studiach co robią na fast-foodach , ćwiczysz coś , że takie masz wnioski co do mnie ? bo jeśli rzeczywiście to cofam moje słowa , choć ja też nie próżnuje , po prostu już wole typów z ulicy niż jakiś lamusów co całe dnie tylko przed komputerem , nie mają żadnych znajomych a mydło to widzieli chyba z 5 lat temu , pozdro , ale się rozpisałem hahah

ocenił(a) film na 1
BonusBGC

ale ci miliarderzy cos potrafia a nie tylko chlac, cpac i kluc dupsko. Zaden z miliarderow nie jest patusem, to sa inteligentni ludzie do ktorych ty raczej nie nalezysz.

ocenił(a) film na 9
dragonmen32

haha czyli po moim komentarzu stwierdzasz , że jestem "patusem" , ćpunem czy alkusem ? widzę , że mało wiesz o życiu skoro uważasz , że każdy bogacz to praktycznie święty , a biedni to w większości patola , najczęściej jest całkowicie ;) miłego dzionka , ciekawe czy w ogóle obejrzałeś film :D

ocenił(a) film na 1
BonusBGC

ok typie, to pokaż mi tą masę miliarderów bez po podstawówce. żeby nie było za trudno: wymieniasz 5 osób bez skończonej szkoły średniej i miliardem dolarów na koncie, albo zawijasz się ze swoimi teoriami.

ocenił(a) film na 1
MonKrupa

Ludzie przeciez to oczywisty troll.

MonKrupa

No to jest ciekawe, ze ta Monika z dobrego domu, studentka związała się z kolesiem z Pragi, skazanym. Przeciwieństwa się przyciągają

angeln2

Liczy się wnętrze.

MonKrupa

ciekawe spostrzezenie @MonKrupa Nie można odmówić Panom mocnego charakteru, to na pewno!

Ela_ninja

Oj jest w tym filmie i charakter i charyzma i coś co przyciąga widza, myślę, że w dużej mierze to zasługa gry aktorskiej plus oczywiście skomplikowana historia.

alinka_minka

zwlaszcza glownego bohatera <LOVE>

ocenił(a) film na 6
wiola4343

Rzucił się na banię z okna. Faktycznie, miał charakter...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones